Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Autoskláři doma jednou zaváhali, rozhodne se v Praze

10.06. 2018 18:51

PARDUBICE – Finálová série o mistra republiky se v sobotu za nerozhodného stavu přestěhovala do Pardubic. Autoskláři se po výhře 5:2 ujali nad Kertem vedení, ovšem včera svoje snažení do vítězného konce nedotáhli. Ve druhém polabinském utkání totiž zvítězil Kert, který tak odvrátil mečbol Pardubic a sérii nasměroval k rozhodujícímu utkání k sobě domů. Pátý zápas finále je na programu v sobotu na hřišti Kertu.


3. utkání: HBC Autosklo H.A.K. Pardubice – HC Kert Park Praha 5:2 (1:1, 2:0, 2:1). Branky a nahrávky: 7. Förstl (Urbanec, Česák), 24. Česák (Zajíček, Urbanec), 27. Emmer (Moravec, Bucek), 43. Česák (Vlasák, Bílý), 44. Bílý – 10. Dejneka (Pala), 39. Kruček (Fejfar, Wróbel). Stav série: 2:1.
4. utkání: HBC Autosklo H.A.K. Pardubice – HC Kert Park Praha 0:5 (0:1, 0:3, 0:1). Branky a nahrávky: 3. Danko, 23. Kruček (Fejfar), 25. Zvonek, 26. Pala (Suda), 42. Kruček. PARDUBICE: Stárek (Dvořáček) – Filip, Novotný, Mokříž, Zajíček, Urban, A. Bucek, Turyna, Mašík, Krejčí – Březina, Bílý, Vlasák, Česák, Urbanec, Förstl, Moravec, Staněk, Emmer, J. Bucek, Štefka. Stav série: 2:2.
„Myslím si, že v neděli rozhodly dvě věci. Trošičku jsme možná podlehli dojmu, že už nám titul neuteče. Fanoušci s tím docela nepokrytě počítali a to se, myslím, odrazilo i na našich hráčích. Titul extraligových šampiónů navíc o víkendu získali i naši dorostenci, a tak tady byla možná až nezdravá euforie. Kert ale neměl co ztratit, a tak do toho vlétl naplno. My jsme naopak sehráli nejhorší utkání finálové série, navíc jsme neproměnili přesilovku pět na tři... Tentokrát jsme nebyli ani pokorní ani obětaví. Série je ale stále otevřená a my, pochopitelně, uděláme v rozhodujícím utkání vše pro to, abychom si titul přivezli do Pardubic,“ řekl našemu Týdeníku trenér Autosklářů Jiří Mašík. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMmQxMG