Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Autoskláři dostali v Praze kanára

04.03. 2018 21:32

PRAHA – Na horkou půdu lídra nejvyšší hokejbalové soutěže zavítali v sobotu hokejbalisté Pardubic. Jarní premiéra a šlágr kola však hostům přinesly nepopulárního kanára. S devatenácti body jsou Autoskláři momentálně na šestém místě extraligové tabulky.


14. kolo CROSSDOCK Extraligy: HC Kert Park Praha - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 6:0 (4:0, 2:0, 0:0). Branky a nahrávky: 4. Fejfar (Zvonek), 4. Wróbel (J. Kruček), 9. Wróbel (M. Kruček, Fejfar), 15. J. Kruček (Šperl, Wróbel), 17. Zvonek (Pala, Fejfar), 30. Wróbel (J. Kruček). PARDUBICE: Stárek (16. Chmelík) – Filip, Krejčí, Mokříž, Novotný, Mašík, Bucek – Česák, Vlasák, Březina, Förstl, Urbanec, Moravec, Staněk, Urban, Štefka.

V prvním „jarním“ kole nejvyšší soutěže hokejbalistů se polatinští Autoskláři představili na horké půdě pražského favorita. Přestože Pardubice vzdorovaly, odvezly si výprask. Hostům nepomohla ani výměna brankářů. „Věděli jsme o síle domácího týmu, a tak jsme hned od počátku chtěli eliminovat jejich tlak a převahu. Bohužel jsme inkasovali poměrně brzy první gól a vzápětí druhý… Nutno ale přiznat, že Kert hrál velice dobře a po všech stránkách nás přehrával. My, když jsme se dostali k nějaké té šanci, tak jsme ji neproměnili a to nás hodně sráželo. Navíc jsme pak vždy inkasovali,“ řekl po utkání našemu Týdeníku trenér HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Jiří Mašík. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyOWU1OTgw