Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Autoskláři dvakrát prohráli a čelí mečbolu

29.04. 2018 18:07

ÚSTÍ NAD LABEM – V úvodním kole čtvrtfinále play-off hokejbalové extraligy se polabinští Autoskláři představili v Ústí nad Labem. I přes slibně vypadající hru však nakonec v obou utkáních prohráli... Série hraná na tři vítězná utkání pokračuje v sobotu v Pardubicích.


1. utkání: Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:2 (2:1, 1:0, 0:1). Branky Pardubic: Krejčí, Filip. Stav série: 1:0. „V utkání jsme byli lepší a dokonce bych řekl, že jsme v závěru sahali po vyrovnání... Měli jsme i trochu smůly,“ zhodnotil první utkání trenér Pardubic Jiří Mašík.
2. utkání: Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 5:4 p. (2:1, 0:1, 2:2 – 1:0). Branky Pardubic: Krejčí 2, Förstl, Kubišta. Stav série: 2:0. V obou utkáních se představili tito hráči Pardubic: Stárek – Mašík, Novotný, Filip, Krejčí, Urban, A. Bucek, Turyna, Mokříž – Förstl, Staněk, Urbanec, Březina, Česák, Kubišta, Moravec, Bílý, Vlasák. „I v tomto utkání jsme nehráli vůbec špatně. Byli jsme aktivní, v utkání jsme vedli, ale bohužel, rozhodlo to, že Ústí mělo velmi dobré přesilovky a také vhazování. V prodloužení jsme soupeře tlačili, osm minut jsme je nepustili z pásma, potom ale přišlo sporné zakázané uvolnění, Ústí vyhrálo buly a bylo to...,“ řekl našemu Týdeníku po utkání zklamaný trenér Jiří Mašík. To ale nic nemění na tom, že se budou chtít Pardubice v sobotu dostat zpět do série a vrátit se do Ústí nad Labem. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyZDQ1Yjcw