Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Autoskláři i nadále vítězně

10.11. 2019 19:21

LETOHRAD – V dalším kole nejvyšší hokejbalové ligy se polabinští Autoskláři představili v sobotu v Letohradu. Sedmý tým tabulky pro ně nebyl překážkou, a tak si Pardubice připsaly další vítězství, které jim pojistilo druhou příčku tabulky CROSSDOCK Extraligy.


SK Hokejbal Letohrad – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:6 (0:2, 1:2, 1:2). Branky a nahrávky: 29. Lajčiak (Věchet, Hejtmánek), 37. Faltus (Krejsa) – 13. Filip (Bílý, Kubeš), 14. Vlasák (Förstl), 18. Bílý (Blažek, Král), 25. Kubeš (Krejčí, Filip), 36. Kubeš (Förstl), 42. Bílý (Filip, Krejčí).
„V první třetině byl Letohrad lepší, my jsme za domácími zaostávali. Ne, že by nám to snad až hořelo, to úplně ne, ale s naší hrou jsem rozhodně spokojen nebyl. Využili jsme však přesilovku a vzápětí zvýšili na dvoubrankový rozdíl. A to byl zlomový moment celého zápasu. Od druhé třetiny jsme pak již byli lepší a hlavně jsme stříleli góly, i když konečný výsledek hře úplně neodpovídá, protože Letohrad hrál rovněž velice dobře a hra se přelévala nahoru dolů. Pro mě je ale důležité, že výborně zahrál celý náš tým, který podal kolektivní výkon. Možná tomu napomohly i změny, které jsme před zápasem udělali. Přeházeli jsme pětky a rozhodili Kubeše s Bílým, každý šel do jiného útoku, abychom rozložili sílu na celý tým. A to se povedlo. Každý z obou hráčů zaznamenal tři kanadské body,“ řekl našemu týdeníku trenér pardubických Autosklářů Jiří Mašík. Příště: KOVO Praha – Pardubice (PÁ 20). (saf)
 

 

Nepovedený víkend hokejbalových Hvězd i Jestřábů...
PŘELOUČ/PARDUBICE – Dalšími zápasy pokračovala o víkendu rovněž druhá nejvyšší hokejbalová soutěž. Přeloučští Jestřábi zajížděli ke dvojutkání na hřiště soupeřů a dvakrát byli neúspěšní. Druhý náš regionální zástupce, Svítkov Stars, nestačil doma na Jihlavu.
HBC Prachatice – HC Jestřábi Přelouč 6:1 (2:0, 2:1, 2:0). Branka Přelouče: Kovárník. „Ač tomu výsledek neodpovídá, odehráli jsme na šance vyrovnané utkání. Naše střelecká impotence zase baví hokejbalovou veřejnost. Navíc domácím tam padaly i brambory...,“ nechal se slyšet manažer Přelouče Libor Komůrka.
HBC Bulldogs Brno – HC Jestřábi Přelouč 3:2 (1:1, 1:1, 1:0). Branky Přelouče: Menc, P. Svoboda. PŘELOUČ: Třináctý (Varga) – Šmíd, P. Svoboda, Vorba, Menc, Kopřiva – Štěfanský, J. Šimek, M. Šimek, Kohoutek, Mlynář, Doležal, Příhoda, Kajda. „Padli jsme brankou dvě vteřiny před koncem – to si ani nezaslouží komentovat... Nedá se nic dělat, musíme makat dál a bojovat i se smůlou, která na nás sedí,“ řekl našemu týdeníku šéf Jestřábů Libor Komůrka.
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – SK Jihlava 4:8 (0:1, 2:4, 2:3). Branky Pardubic: Král 2, Bureš, Novotný. PARDUBICE: Majerníček (Šťovíček) – Adámek, Valenta, Staněk, Pelikán, Flos, Macháček, Birta – Král, Novotný, Jankura, Kopriva, Bureš, Pilař, Bláha, Paukrt, Černický. (saf)
 

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYzM0Yjg0N