Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Autoskláři porazili Letohrad. Ale až na penalty

16.09. 2018 18:20

PARDUBICE – V dalším kole hokejbalové CROSSDOCK extraligy přivítali včera Autoskláři na svém hřišti v Polabinách celek z Letohradu. Přestože měly Pardubice více ze hry, alespoň dvoubodové vítězství si připsaly až po penaltách. Tu vítěznou si ve druhé sérii připsal Filip.


HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - SK Hokejbal Letohrad 2:1 sn. (1:0, 0:0, 0:1 – 0:0 – 1:0). Branky a nahrávky: 9. Förstl (Česák, Filip), rozhodující nájezd Filip – 40. Lux. PARDUBICE: Stárek (Dvořáček) – Filip, A. Bucek, Novotný, Turyna, Vlasák, Deml – Česák, Förstl, J. Bucek, Š. Moravec, Zajíček, Emmer, L. Moravec, Staněk, Urbanec, Langr, Krejčí.
„Utkání jsme začali velice dobře, první třetinu jsme vyhráli 13:4 na střely, ale bohužel jsme z tohoto tlaku vytěžili pouze jediný gól. Potom jsme nějak ubrali z tempa a Letohrad toho využil. My jsme už nebyli tak důrazní, souboje už nebyly tak zodpovědné, prostě jsme si koledovali o vyrovnání. A to přišlo v závěru třetí třetiny. Nakonec jsme tedy brali dva body, což je dobré, ovšem pro mě osobně je to ztráta. Ten zápas jsme měli vyhrát tak čtyři jedna...,“ řekl po utkání našemu Týdeníku trenér Pardubic Jiří Mašík. (saf)

 

1. liga hokejbalu: Derby jasně pro svítkovské Hvězdy

PŘELOUČ – Do druhé nejvyšší hokejbalové soutěže vstoupili včera také přeloučští Jestřábi. Hned ve svém prvním utkání letošní sezony je čekalo vysoce prestižní derby.
HC Jestřábi Přelouč – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3:6 (1:3, 1:2, 1:1). Branky: Příhoda 2, Horák – Kohoutek a Novotný po 2, Petrus, Jankura.
„Sportovně musím uznat, že soupeř byl lepší a hlavně běhavější. A tím, že byl více na balonu nás dostával pod tlak a skóroval,“ řekl po utkání obránce domácích Martin Šmíd. Spokojen s výsledkem byl naopak manažer hostujícího celku Martin Černický: „Utkání jsme zvládli takticky, navíc jsme byli po celý zápas rychlejší. Moc důležité také bylo, že jsme první třetinu vyhráli 3:1, pak už jsme si tento náskok stále udržovali a zápas dovedli do vítězného konce.“ (saf)

 

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYjgyMG