Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Autoskláři už nemají kam sáhnout. Hráli dorostenci i B tým

14.10. 2018 16:10

SUDOMĚŘICE – Osm gólů si v sobotu ze Sudoměřic přivezli hokejbalisté Pardubic. V devátém kole české nejvyšší soutěže se polabinští Autoskláři nevypořádali nejen se soupeřem, ale ani se svojí početnou marodkou. V okleštěné sestavě, navíc nuceně doplněné dorostenci a hráči B týmů, nestačili na tým z jižní Moravy. Přestože příčky zajišťující postup do play-off Pardubice dál drží, pomalu se propadávají tabulkou… V sobotu odpoledne hostí Autoskláři v důležitém utkání doma Most, který momentálně rovněž balancuje na hraně případného (ne)postupu do vyřazovacích bojů.


SK Sudoměřice – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 8:3 (2:1, 3:2, 3:0). Branky a nahrávky Pardubic: Zajíček (Filip), Filip (L. Moravec, Krejčí), Urbanec (Krejčí, V. Moravec). Diváků: 91. PARDUBICE: Dvořáček (29. Bitnar) – Filip, Krejčí, Zajíček, Březina, Česák, Urbanec, L. Moravec, Š. Moravec , Förstl, Emmer, V. Moravec.
„Trápí nás šílená marodka, která už dosahuje obřích rozměrů. Do Sudoměřic jsme vyrazili pouze s jedenácti hráči do pole, tým jsem navíc musel doplnit dorostenci a kluky z B týmu. A to při vší úctě přeci jen není sestava, která by byla konkurenceschopná extraligovým týmům… Na druhou stranu jsme ale zase tak úplně špatně nehráli, v určitých fázích utkání jsme byli dokonce i lepší, jenže pak nás vždy srazil na kolena inkasovaný gól. Nebudeme si bohužel nalhávat ani to, že by byl gólman Dvořáček momentálně v nějaké TOP formě,“ řekl našemu Týdeníku trenér Pardubic Jiří Mašík. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNjRkY2IyN