Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Autoskláři vezou z Letohradu jednu výhru

07.04. 2019 20:47

LETOHRAD – Čtvrtfinálové série CROSSDOCK extraligy svedla dohromady hokejbalisty Letohradu a Pardubic. Polabinští Autoskláři hned v úvodním utkání domácí zaskočili a připsali si v sérii hrané na tři vítězství první výhru. Včera pak série pokračovala opět v Letohradě a Autoskláři tentokrát vyšli naprázdno. A to jak bodově, tak i gólově. O víkendu pokračuje čtvrtfinále v Pardubicích.


1. utkání čtvrtfinále: SK Hokejbal Letohrad – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 1:4 (1:1, 0:2, 0:1). Branky a nahrávky: 12. Cvejn (Věchet) – 10. Česák (Bílý), 18. Filip (Krejčí), 19. Filip (Krejčí, Kubeš), 42. Březina. Rozhodčí: Horský, Vokurka. PARDUBICE: Stárek (Humlíček) – Filip, Novotný, Krejčí (A), Zajíček (A), Vlasák, Mokříž, Bucek – Březina, Förstl, Česák, Moravec Luboš, Kubeš, Bílý, Kohoutek, Staněk, Emmer, Š. Moravec, Ingršt. „Utkání rozhodly dva momenty. Zaprvé jsme vstřelili úvodní gól a poté bylo důležité, že jsme přežili oslabení tři proti pěti. Když jsme pak stejnou šanci dostali my, přesilovku jsme využili. Poté jsme již taktickým výkonem dovedli zápas do vítězného konce,“ řekl k utkání trenér Pardubic Jiří Mašík.
2. utkání čtvrtfinále: SK Hokejbal Letohrad – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:0 (2:0, 0:0, 0:0). Rozhodčí: Černý, Olesz. Stav série: 1:1. PARDUBICE: Stárek (Fořt) – Filip, Novotný, Krejčí (A), Zajíček (A), Vlasák, Mokříž, Bucek – Březina, Förstl, Česák, Moravec Luboš, Kubeš, Bílý, Kohoutek, Staněk, Emmer, Š. Moravec, Ingršt. Čekali jsme, že na nás ve druhém utkání Letohrad vletí a to se také stalo. Navíc se jim hned ve dvaadvacáté vteřině podařilo skórovat…My jsme hráli podstatně hůř, než v prvním utkání, a tak domácí zaslouženě vyhráli. Přesto si myslím, že přivézt jedno vítězství z Letohradu je dobrý počin do dalších zápasů,“ řekl našemu Týdeníku kouč Autosklářů Jiří Mašík. Do sestavy Pardubic zatím nezasáhla avizovaná posila z řad profesionálních hokejistů – vsetínský útočník David Březina. „Dohodli jsme se, že zatím nenastoupí. Ve Vsetíně mu to nedoporučili kvůli nějakým zdravotním potížím. A přeci jenom tam je to jeho obživa, takže momentálně za nás hrát nebude,“ upřesnil Jiří Mašík. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYTkwOTg