Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Buď Hřebec! aneb Stallions doplňovali kádr

20.01. 2019 19:17

PARDUBICE – Pod názvem Buď Hřebec pořádal v minulých dnech tým amerického fotbalu Pardubice Stallions nábor do svých řad.


„Termíny pro zájemce jsme zvolili tak, aby si již při prvním setkání mohli vyzkoušet trénink s týmem a ochutnat tak atmosféru amerického fotbalu. Dohromady přišlo devět zájemců. Podmínkou přijetí do týmu je především chuť si to vyzkoušet a mít odhodlání zkusit něco netradičního. Tím chceme říci, že zájemce o tento sport neodmítáme a je na každém z nich, zda to s námi zkusí i na dalších trénincích a zda je tento sport zaujme. V našem sportu totiž potřebujeme jak hráče, kteří jsou rychlí a relativně hubení, tak sháníme i velké pořízky, kteří můžou vážit klidně i 120 kg. Věk na tento nábor jsme omezili mezi 18 - 44 lety,“ řekl našemu Týdeníku prezident klubu Lukáš Holeček, který však vzápětí přiznal, že čekal větší zájem. „Doufali jsme ve větší zájem, ale snahu o získání dalších spoluhráčů nevzdáváme a budeme případné zájemce nabírat i během následujícího období. Stačí přijít na jeden z tréninků, které máme až do konce března v areálu Pamako na Hůrkách a to každé úterý a čtvrtek od 19 do 21 hodin. Je však rovněž možné napsat nám mail na adresu info@stallions.cz a domluvit si schůzku,“ upřesnil dále šéf klubu.

Stallions však rovněž myslí na svoji mládežnickou základnu. Na přelomu měsíců únor a březen chtějí nabírat mladé hráče do svého juniorského týmu. „Kromě klasického šíření informací o náboru se již opakovaně chystáme navštívit některé střední školy v Pardubicích a na hodinách tělocviku chceme studentům nejen představit americký fotbal, ale chceme jim rovnou nabídnout možnost okusit, co tento sport obnáší. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyZWYxOD