Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Česák a Stárek zametli s Kertem. Pardubice porazily mistra

09.09. 2018 18:49

PRAHA – Polabinští Autoskláři se v sobotu odpoledne v rámci druhého kola nejvyšší hokejbalové soutěže představili na horké půdě úřadujícího mistra. Repríza loňského finále se o poznání lépe vydařila Autosklářům, kteří si připsali cenné vítězství. Absolutorium zaslouží kromě celého týmu brankář Stárek, který vychytal nulu a také reprezentant Česák, který se blýskl hattrickem! V dalším utkání extraligy přivítají Pardubice v neděli na svém hřišti od 14 hodin Letohrad.


HC Kert Park Praha – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0:4 (0:2, 0:2, 0:0). Branky a nahrávky: 4. Česák (Förstl), 12. Česák (Förstl), 20. Česák (Förstl), 23. Turyna. Rozhodčí: Pleško, Černý. PARDUBICE: Stárek (Dvořáček) – Filip, A. Bucek, Novotný, Turyna – Česák, Förstl, V. Moravec, Š. Moravec, Zajíček, Emmer, L. Moravec, Staněk, Strouhal.
„Fantastické vítězství, o to cennější, že jsme do Prahy jeli v dost okleštěné sestavě. Museli nám vypomoci i dva dorostenci, z toho jeden mladší… Podali jsme ale vynikající výkon, když se nám podařilo v první třetině vstřelit dva góly. Udržená nula na Kertu je velmi cenná, tam je to jeden reprezentant vedle druhého. Celý náš tým ale podal až neskutečný a bojovný výkon, skvěle navíc zachytal Stárek a Pepa Česák pak využil své rychlosti, vždycky pláchnul a skóroval,“ řekl našemu Týdeníku po utkání spokojený trenér Jiří Mašík. (saf)

 

 

Svítkovské Hvězdy prohrály v Dobřanech

DOBŘANY – O víkendu odstartovala také druhá nejvyšší hokejbalová soutěž. Do ní z našich dvou regionálních zástupců však včera zasáhli pouze Svítkovští Stars.
Snack Dobřany – Svítkov Stars 5:2 (1:0, 2:0, 2:2). Branky Svítkova: Šimůnek, Doležal. „Domácí byli hladovější a aktivnější, a tak po zásluze vyhráli,“ řekl našemu Týdeníku manažer svítkovského A týmu Martin Černický. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyOGVjMTcxY2