Chrudim nahradila Dašickou. Ale nezafungovala

19.11. 2017 20:31

OTROKOVICE/ CHRUDIM – Víkendový dvojzápas měli na programu florbalisté Sokola. Ve 12. kole Tipsport Superligy se nejprve v pátek večer představili v Otrokovicích, aby pak včera poměřili síly doma s Libercem – byť na „odloučeném pracovišti“ v Chrudimi. Ani jedno utkání však Pardubice nezvládly a v obou případech prohrály o dvě branky.

12. kolo: Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE – Sokol Pardubice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0). Branky: 25. Jurčík, 57. Kittel. Rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváků: 638. Zásahy brankářů: Michajlovič 12 - Levínský 21. Line-up Sokol Pardubice: Brankář: Levínský; hráči v poli: Krigovský, Ďopan, Oubrecht, Dlesk, Teichman. „Vyrovnaný zápas, ve kterém dominovali obrany i oba brankáři. Bohužel, Otrokovice svoje šance proměnily a nám se to nepovedlo. Děkuji fantastickým divákům za vytvoření bouřlivé atmosféry, na kterou jsme z domácího prostředí zvyklí,“ uvedl po utkání trenér Pardubic Milan Koubek.

13. kolo: Sokol Pardubice - FBC Liberec 6:8 (2:1, 0:3, 4:4). Branky a nahrávky: 11. Kourek (Brychta), 18. Kourek (Ďopan), 49. Ďopan (TS), 50. P. Pakosta (Bílý), 51. Teichman (Dlesk), 57. Teichman (Ďopan) – 9. Ferdan (Marek), 30. Valeš (Hrůza), 31. Baudisch (Hůza), 36. Kořínek (Vaníček), 43. Marek (Valeš), 44. Baudisch, 47. Kopecký, 60. Ferdan (Bitman). Střely na branku 27:23. Diváků: 620. PARDUBICE: Levínský (Musil) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Škeřík, Ďopan, Bílý – Petr, Janeček, Kourek – Teichman, Dlesk, Gregor – P. Pakosta, P. Němeček, Černý – Krigovský, Formánek, Prix. „Dnes jsme to Liberci usnadnili a nabídli jsme mu dost laciných gólů. Jinak si myslím, že o utkání rozhodla druhá třetina, kde jsme tlačili, ale bohužel místo toho abychom vstřelili branky, jsme si nechali dát slepené góly... Ve třetí třetině nás za vítězstvím tlačili fantastičtí diváci, ale bohužel to již nestačilo,“ nechal se po utkání slyšet trenér Pardubic Milan Koubek. (saf)