Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Další prošustrované body...

26.01. 2020 19:21

PARDUBICE – Více než sedm a půl tisíce diváků bylo včera odpoledne v Enteria Aréně zvědavo, jak Dynamo potvrdí svůj páteční výkon a výsledek proti Brnu. Ještě dvě minuty před koncem to k tomu skutečně směřovalo. To by ovšem domácí nesměli inkasovat necelé dvě minuty před koncem vyrovnávací gól a poté v prodloužení devět vteřin před koncem přijít alespoň o druhý bod. Při vší té smůle ještěže prohrál i Litvínov, byť v Brně vedl již o tři branky...


40. kolo: Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 2:3 (0:1, 2:0, 0:1 – 0:1). Branky a nahrávky: 21:50 Ivan (Kusý, Harju), 39:00 Vondrka (Rolinek, S. Zacharčuk) – 17:24 Šťastný (Ševc), 58:04 Šťastný (Dlapa), 64:51 Ševc. Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Gerát, Hynek. Vyloučení: 2:2. Bez využití:. Diváků: 7602. Střely na branku: 29:32 (3:9, 16:12, 7:7 – 3:4). Vhazování: 29:24. PARDUBICE: Kantor – Mikuš, Zdráhal, Zacharčuk, Kolář, Ivan, Holland, Voráček – Mandát, R. Kousal, Vondrka – Svačina, Harju, Machala – Kusý, Poulíček, Látal – Blümel, Rolinek, Paulovič.
Vyrovnanou první třetinu se štěstím vyhráli hosté, a tak Dynamo muselo přepnout na vyšší obrátky, což se od druhé dvacetiminutovky skutečně stalo. Po trochu šťastném vyrovnání beka Ivana se minutu před koncem druhé třetiny opět blýskla největší posila červenobílých. Někdejší kapitán Boleslavi Michal Vondrka převážil po Rolinkově precizní přihrávce misky vah na stranu svého současného zaměstnavatele. A kdyby ještě Tomáš Rolinek proměnil svoje sólo v oslabení, bylo by ještě veseleji. I tak bylo. Ale jen do 59. minuty, kdy byl šťastným střelcem hostí Šťastný. Vyrovnané skóre se pak tedy přeneslo i do prodloužení, kde chybělo pouhých devět vteřin do penalt, kdy hosté přesnou střelou k tyči udeřili potřetí a naposledy – 2:3. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNTE3MGE