Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Derby ve Svítkově jednoznačně pro Jestřáby

Svítkovská aréna byla v nedělním derby doslova potupena... FOTO: Jan Šafář
15.10. 2017 20:16

ÚSTÍ NAD LABEM/PARDUBICE – Extraligoví hokejbalisté Pardubic se v sobotu představili v Ústí nad Labem, kde ovšem žádnou velkou „díru do světa“ neudělali a dál se propadají tabulkou. Momentálně jim patří devátá příčka… Ve druhé nejvyšší soutěži svedl včera dohromady los oba naše regionální zástupce. Svítkovské Hvězdy přivítaly v JTEKT aréně přeloučské Jestřáby a utrpěly debakl...


Extraliga: Elba DDM Ústí nad Labem — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 6:1 (1:0, 4:1, 1:0). Branka Pardubic: Krejčí. PARDUBICE: Stárek (střídal Habětínek) – Novotný, A. Bucek, Krejčí, Turyna, Mokříž, Kosina – Förstl, Vlasák, Zajíček, Březina, Emmer, Česák, Moravec, Staněk, Turčáni.

„Chtěli jsme být aktivní, soupeře napadat a předvádět kvalitní hokejbal. To se nám však nijak zvlášť nedařilo a když jsme pak navíc inkasovali, odpadli jsme. Domácí nás přehrávali a my jsme se z toho nedokázali oklepat. Měli jsme tam sice občas světlé okamžiky, na nějaký důstojnější výsledek to ale nestačilo. Výhru jsme si tentokrát nezasloužili,“ řekl Týdeníku Pernštejn po utkání trenér Pardubic Jiří Mašík.

1. liga: HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HC Jestřábi Přelouč 0:6 (0:2, 0:1, 0:3). Branky: Raška, J. Svoboda, Fišer, Hutla, Moravec, P. Svoboda. „Jestřábi nás přehráli zejména svoji bojovností. Dojeli jsme však i na to, že nás zradila koncovka...,“ zhodnotil posmutněle výkon domácích manažer A týmu svítkovských Stars Martin Černický. O poznání větší radost měli pochopitelně hosté: „Zápas, který se musel divákům líbit. Z naší strany se jednalo o jednoznačně nejlepší výkon sezony. Vycházelo nám vlastně vše, včetně proměňování šancí. Tím ale rozhodně nechci snižovat výkon Svítkova. Myslím si, že Hvězdy nehrály špatně, ale my jsme se vyvarovali všeho negativního a vše si takříkajíc sedlo,“ řekl po utkání našemu týdeníku hostující gólman Petr Brykner, který svojí vychytanou nulou podpořil úsilí svých spoluhráčů. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYWIxYWM3N