Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Florbalisté zahajují sezonu. Již v pátek s Tatranem!

Tým pardubických florbalistů pro letošní sezonu. Foto: SOKOL PARDUBICE
27.08. 2017 17:42

PARDUBICE – Již tento pátek zvedne oponu florbalová Tipsport Superliga. Do nejvyšší tuzemské soutěže vstoupí, po loňské záchraně za pět minut dvanáct, také pardubický Sokol. Ten se hned na úvod utká v domácím prostředí v hale na Dašické s gigantem českého florbalu - střešovickým Tatranem! Začátek utkání je tradičně v 18 hodin.


Superliga pak pokračuje v rychlém tempu a již v neděli odehraje Sokol své druhé utkání. Od 17 hodin se představí v Ústí nad Labem. Domů se pak Sokol vrátí v sobotu 16. a v neděli 17. září, kdy sehraje dvojutkání v Tipsport Aréně. Nejprve v sobotu přivítá od 14 hodin v předehrávce sedmého kola Znojmo, kdy právě v tomto utkání bude útočit na rekord v divácké návštěvnosti. Následující den pak v hokejové hale hostí od 17 hodin Českou Lípu.

Do soutěže vstoupí pardubičtí florbalisté s novým hlavním partnerem. Přes léto klub navázal spolupráci se společností Hytex Production s.r.o., jejíž logo nyní zdobí dresy „Sokolníků“. „S jednatelem a ředitelem společnosti Radimem Syrovým jsme navázali spolupráci minulé léto a po celou sezonu byla společnost Hytex významným partnerem. Nyní jsme se společně domluvili na vylepšené spolupráci, díky níž se stal Hytex naším hlavním partnerem pro další ročník,“ uvedl na klubovém webu manažer klubu Petr Musil. A s jakým kádrem do nového ročníku pardubický Sokol vstoupí? Brankáři: Jakub Levínský, Petr Musil, Jakub Víšek. Obránci: Václav Oubrecht, Ondřej Kunt, Jiří Jedlička, Karel Brychta, Daniel Škeřík, Marcel Lehký, Marek Ďopan, Jan Bílý, Filip Krigovský. Útočníci: Patrik Petr, Michal Janeček, Martin Zozulák, Jan Kourek, Ivo Teichman, Tomáš Dlesk, Lukáš Gregor, Ondřej Pakosta, Přemek Pakosta, Jan Savický, Petr Němeček, Radek Formánek. Realizační tým bude pracovat v tomto složení: Hlavní trenér: Milan Koubek, asistent: Martin Zozulák, asistent: Ondřej Vichr, Vedoucí týmu: Milan Randa, fyzioterapeut: Kateřina Levínská, trenér brankářů: Roman Vítek, kondiční trenér: Petr Mlateček. (saf)

 

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyOGNlY