Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Hokejové naděje povedou Král, Malinský, Mikeska či Marha

30.07. 2017 17:36

PARDUBICE — Po A týmu, který se na nadcházející sezonu již nějakou dobu připravuje, vstoupili v minulém týdnu na led také oba dorosty i junioři. Další mládežnické týmy Dynama však na sebe nenechají dlouho čekat.


A kdo naděje pardubického hokeje v příštím ročníku jejich soutěží povede?

V trenérských štábech najdeme mnoho bývalých úspěšných hráčů, ty doplňují zkušení trenéři spolu s perspektivními kouči. Juniory Dynama povede i v nové sezoně Richard Král, jenž je zároveň hlavním trenérem Akademie ČSLH. Jeho nejbližším spolupracovníkem bude po odchodu Marka Zadiny do Třince bývalý výborný obránce Jiří Malinský, který dříve pracoval v Trutnově, v poslední sezoně v Letňanech. Starší dorostence má i letos na starosti Michal Mikeska, a to nově s parťákem Jaroslavem Plíškem, klubovým skautem, který v minulé sezoně působil v partnerském Kolíně.

Mladší dorostenci mají nového trenéra, stal se jím Josef Marha, který má za sebou bohatou hráčskou kariéru a obrovské zkušenosti ze zámoří a Švýcarska. Jeho asistentem bude Milan Kusý. Ročníky 2004 a 2006 povedou Martin Koudelka, který bude nově velet sportovním třídám, a Petr Hemský, jenž je sportovním ředitelem mládeže Dynama. Ročníky 2005 a 2007 budou mít nově na starosti Marek Dvořák a Miroslav Bažant.

Ročníky 2008 a 2009 mají na starosti Michal Křečan a Horymír Sekera, nejmladší naděje, tedy ročníky 2010 a 2011 povedou Martin Šejba a Radek Velinský. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMDc4ND