Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Holice s „překopaným“ kádrem, Moravany téměř beze změn. Až na trenéry

05.08. 2018 20:42

PARDUBICKO – O víkendu odstartují krajské soutěže, do kterých se, pochopitelně, zapojí také účastníci z našeho regionu. Jak jsme již avizovali v minulých vydáních, Tlapnet krajský přebor budou opět, stejně jako loni, hrát Holice a Moravany. Oba týmy prošly oproti loňsku určitými změnami.


SK Holice:

Ambiciózní tým loni skončil na nelichotivém desátém místě, a tak celkem logicky muselo přijít menší „zemětřesení“. Oproti loňsku se z kádru poroučeli hned čtyři hráči. „Odešli Rosůlek do Libišan, Václavek do Slatiňan, Stárek do Ředic a Kaufman si hledá angažmá. Kádr jsme doplnili zatím sedmi hráči. Přišli Pšenička, Fotul a Semínko z Rohovládovy Bělé, Netušil z Chrudimi, Řehák z Pardubic, Černý z Ředic a Velinský z Chvojence. Momentálně však jednáme ještě s jedním hráčem,“ řekl našemu Týdeníku vedoucí holického týmu Tomáš Čejka. A jaké jsou plány a cíle klubu pro nadcházející sezonu? „Jednoznačně chceme konsolidovat kádr. Máme spoustu nových hráčů, a tak nevíme, co to udělá. Nejprve je nutné, aby si to všechno sedlo, aby kluci drželi spolu. Úplně přesný cíl tabulkového umístění tedy asi nemáme, ale každopádně bychom chtěli hrát lépe, než loni na jaře,“ upřesnil Tomáš Čejka.

TJ Sokol Moravany:

Přežili klinickou smrt a jsou zpět v plné parádě. I když v tomto případě jsou výrazné změny pouze v realizačním týmu. Dlouholetého trenéra Kalužu vystřídal Miroslav Semerád, kterému bude asistovat Tomáš Fišer. „Kádr zůstává víceméně pohromadě. Odešel Vít Novák, ale v kolonce příchody je zatím prázdno. Stále ještě hledáme vhodné typy na doplnění, ale konkrétní posilu žádnou nemáme,“ řekl našemu Týdeníku nový trenér Moravan Miroslav Semerád. A jaké má nový kouč cíle? „Tím jednoznačným a jasným cílem je záchrana. Pochopitelně chceme hrát líbivý fotbal a kdybychom skončili někde uprostřed tabulky, bylo by to fajn,“ nechal se slyšet mimo jiné i někdejší trenér Starého Hradiště. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNTNiMm