Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Informace našeho týdeníku potvrzena! Novým partnerem Dynama je holding CSG. Koukat na hokej bude z prezidentské lóže

17.12. 2017 17:59

PARDUBICE – Jak náš týdeník avizoval již v září, v čísle 33, vstupuje do pardubického hokeje holding Czechoslovak Group (CSG)! Ve čtvrtek to oficiálně potvrdil sám holding a následně se to objevilo i na stránkách klubu.


„Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) podporuje tradiční značky i rozvoj regionu, v němž působí. Výsledkem tohoto přístupu je nově uzavřené partnerství s hokejovým klubem HC Dynamo Pardubice. Obě strany se dohodly na spolupráci do konce aktuální hokejové sezony,“ uvedl Jaroslav Martínek z tiskového servisu CSG. Právě Martínek našemu týdeníku v září potvrdil vzájemné oťukávání obou subjektů: „Město Pardubice, jako vlastník hokejového klubu Dynamo, se na nás ústy svého primátora skutečně obrátilo ohledně případné vzájemné spolupráce,“ uvedl tehdy Martínek. Po třech měsících je tedy očekávaná spolupráce skutečně na světě. „V CZECHOSLOVAK GROUP pečlivě vybíráme, do jakých aktivit vložíme své prostředky i jméno. V případě pardubického hokeje sehrála roli jeho tradice a silná značka. Pardubický klub dal českému hokeji světové hráče, jako byli například Vladimír Martinec, Dominik Hašek či Milan Hejduk. Dynamo patří k rodinnému stříbru českého hokeje, podobně jako značky TATRA, PRIM či AVIA v českém průmyslu,“ uvedl generální ředitel CSG Michal Strnad. Hokejové Dynamo se tak po fotbalové TJ Sokol Živanice a ragbyovém RC Přelouč stává třetím sportovním klubem v regionu, který letos holding CSG podpořil. Podle našich informací je součástí plnění vzájemné spolupráce například i to, že klub poskytne holdingu CSG prezidentský salonek. JAN ŠAFÁŘ

 

CZECHOSLOVAK GROUP (zkráceně CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční a letecký průmysl či brzdových systémů pro kolejová vozidla, hodinářský průmysl, speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP v roce 2017 zaměstnávají více než 8000 osob a v minulém roce vygenerovaly tržby v hodnotě 15,4 mld. Kč.

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMDEzZmI1