Jednatřicátý ročník populární Zimní ligy je minulostí. Slaví cepy!

Klasická fotka vítězů na schodech. Foto: ROMANA CIDLINSKÁ
12.02. 2017 20:55

PŘELOUČ – V sobotu vyvrcholila finálovými zápasy populární Zimní hokejbalová liga. Pocit být celebritami si vyzkoušeli hráči Cepů, kteří v bojích „o všechno“ porazili Kenyu 2:1 na zápasy. 1. finálové utkání: Cepy - Kenya 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), Novotný, Kohoutek – Mucha. 2. finálové utkání: Kenya - Cepy 2:1 s.n. (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0), P. Svoboda 2 – Kohoutek. 3. finálový zápas: Cepy - Kenya 4:0 (0:0, 0:0, 4:0), Kohoutek, Menc, Korel, Mil. Beránek. Konečný stav série Cepy – Kenya 2:1. Titul získaly Cepy.

Rozhodovalo se také o třetí příčce, kterou obsadily Břehy. 1. zápas: Břehy – Rockets 0:0. 2. zápas: Rockets – Břehy 1:2 (1:1). tato outkání se hrála bodově, a tak v poměru získaných bodů 4:1 zvítězily Břehy. A jak letošní sezona Přeloučské zimní hokejbalové ligy dopadla? 1. HT Cepy, 2. Kenya, 3. Beer Stars Břehy, 4. Rockets, 5. Devils, 6. BC Motor Stars Jih, 7. Čuníci, 8. HBC Opatovice nad Labem, 9. Fan Club Jestřábi.

Večerní banket v přeloučské Záložně se pak nesl ve slavnostním duchu vyhlašování vítězů. Kanadské bodování play-off ovládl Waber z Cepů se šesti body (2+4), druhý skončil jeho spoluhráč Kohoutek s pěti body (4+1) a bronz bral čtyřbodový P. Svoboda z týmu Kenya (4+0). Střeleckou tabulku se čtyřmi zářezy ovládli Kohoutek a P. Svoboda. Mistři ovládli i statistiky brankářské. První skončil Černický z Cepů s fantastickým průměrem 96,16 procent, druhý jeho kolega Mroviec (93,88%) a třetí Smekal z Rockets (88,41%). Soutěž slušnosti O pohár Vlastimila Sojky ovládli navzdory svému názvu Čuníci s pouhými osmi trestnými minutami. Na posledním bodovaném místě skončily naopak „Rakety“ se 67 minutami, když Opatovice byly diskvalifikovány... (saf)