Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Jestřábi sérii nesrovnali, ve čtvrtfinále tak končí

15.04. 2018 18:28

PŘELOUČ – O víkendu se odehrály v Přelouči další zápasy čtvrtfinálové série play-off druhé nejvyšší hokejbalové soutěže mezi Jestřáby a hostujícími Dobřany. Západočeši před týdnem dvakrát vyhráli a navíc nedovolili Jestřábům ani jednou skórovat! Vedení Dobřan v sérii 2:0 tak bylo pro Východočechy hrozbou konce sezony. Po odvrácení sobotního prvního mečbolu, kdy Přelouč vyhrála 3:0, se Jestřábi pokusili sériové skóre srovnat včera. Bohužel se jim to nepodařilo a po prohře 1:4 pro ně sezona končí.


3. utkání čtvrtfinále: HC Jestřábi Přelouč – TJ Snack Dobřany 3:0 (0:0, 0:0, 3:0). Branky: Svoboda, Horák, Štefanský. Stav série: 1:2.
4. utkání čtvrtfinále: HC Jestřábi Přelouč – TJ Snack Dobřany 1:4 (1:1, 0:1, 0:2). Branka: Svoboda. Konečný stav série: 1:3. Do víkendových utkání zasáhli tito hráči Jestřábů: Brykner (Smekal) – Šmíd, Hutla, Michek, Šlégr, Štefanský, Stoklasa, Doležal – Horák, Moravec, Svoboda, Pospíšil, Hejhal, Vorba, M. Šimek, J. Šimek, Raška, Menc. „Sice jsme včera prohráli a sezona pro nás končí, ale až nás to prvotní zklamání přebolí, určitě budeme sezonu považovat za povedenou. Celkové páté místo ze šestnácti účastníků má rozhodně svoji váhu,“ řekl našemu Týdeníku brankář Jestřábů Petr Brykner, který následně shrnul i obě víkendová klání: „Proti minulému týdnu, kdy jsme dvakrát prohráli, jsme se nyní o sto procent zlepšili. Zejména v sobotu jsme měli skvělou disciplínu, hráli jsme s nasazením a zápas doslova vybojovali. V neděli to pak vypadalo podobně, jen s tím rozdílem, že takový ten zlomový gól daly Dobřany a pak si to již pohlídaly,“ nechal se slyšet jeden z nejlepších hráčů Jestřábů. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMGNhMTZ