Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Jestřábi v Dobřanech dvakrát prohráli. Série se stěhuje do Přelouče

08.04. 2018 17:20

DOBŘANY – O víkendu rozehráli čtvrtfinále druhé nejvyšší hokejbalové soutěže také Přeloučští Jestřábi. Poté, co v osmifinále vyřadili Kelty, však nyní, v prvních dvou zápasech v Dobřanech, prohráli. Za stavu 0:2 se tak v sobotu série, hraná na tři vítězné mače, stěhuje do Přelouče. Případný čtvrtý zápas by pak byl rovněž v Přelouči v neděli a eventuální definitivní rozhodnutí by padlo v sobotu 21. dubna v Dobřanech.


1. utkání: TJ Snack Dobřany – HC Jestřábi Přelouč 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). Stav série 1:0.
2. utkání: TJ Snack Dobřany – HC Jestřábi Přelouč 4:0 (2:0, 1:0, 1:0). Stav série 2:0. Do prvních dvou čtvrtfinálových klání zasáhli tito hráči Jestřábů: Smekal (Dvořáček) – Šlégr, Stoklasa, Doležal, Menc, Hutla, Šmíd, Štefanský – J. Šimek, M. Šimek, Pospíšil, Příhoda, Svoboda, Moravec, Mucha, Horák, Vorba, Hejhal, Raška.
„V prvním utkání jsme bojovali zejména s podmínkami v nové dolanské hale. Moc nám neseděla velikost ani povrch. Na tohle to ale rozhodně svádět nechceme. Domácí měli více ze hry a utvářeli si šance. My jsme moc příležitostí ke vstřelení gólu neměli. Pokud to shrnu, tak domácí měli lepší pohyb a využili svoje šance,“ popsal našemu Týdeníku sobotní klání druhý gólman Jestřábů Tomáš Dvořáček. Druhé utkání, hrané včera, již bylo ze strany Jestřábů lepší, přesto jej paradoxně prohráli vyšším rozdílem, než v sobotu. „Do utkání jsme nastoupili s pozměněnou taktikou, která se nám v úvodu osvědčila. Zápas byl vyrovnaný, bohužel jsme po naší chybě inkasovali. Dost nás, stejně jako v prvním utkání, trápila koncovka. Domácí byli takoví klidnější, a když vsítili čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Určitě to ale nebalíme, doma budeme chtít zabojovat a sérii zdramatizovat,“ nechal se slyšet Tomáš Dvořáček. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNzhjNjcwMG