Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Křivkův memoriál byl odložen, uskuteční se až 12. května

Stejně jako v loňském roce se pojede i po třídě Míru. Foto: Milan Křiček
25.04. 2016 12:05

Termín jubilejního 40. ročníku Memoriálu Josefa Křivky se posouvá až na květen. Cyklistický závod v centru Pardubic se tak nepojede tento čtvrtek, jak je uvedeno v posledním čísle Týdeníku Pernštejn. Po uzávěrce tohoto tištěného vydání bylo zveřejněno nové datum, tedy 12. května. Závod byl přesunut z důvodu dopravní situace ve městě.


Čtyřicátý ročník večerního kritéria ulicemi Pardubic se uskuteční až ve čtvrtek 12. května. "Původně plánovaný termín nepovolila policie vzhledem k dopravní situaci, a to především z důvodu uzavírky Macanovy ulice. Po konzultaci s předními českými cyklisty jsme závod přesunuli na květen," uvedl ředitel závodu Pavel Petr. 

Celý program začne ve čtvrtek 12. května v 16.45 na třídě Míru, kde bude start i cíl. Městský okruh dále povede přes náměstí Republiky, Sukovu třídu a Masarykovo náměstí. V 17 hodin startuje závod kadetů, v 17.35 vyjedou junioři a hlavní závod mužů na padesát okruhů zahájí v 18.25. Přihlášky do závodů jsou přijímány nejpozději do 6. května 2016. 

(zr)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYTE1Zj