Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Larionov na úvod štěstí nepřinesl...

16.09. 2018 18:02

PARDUBICE – Páteční vstup do 69. sezony v nejvyšší soutěži v řadě měly Pardubice impozantní. Někteří diváci možná ani nestačili dosednout, jiní si ještě dělali selfie s Igorem Larionovem, který vhazoval čestnou buly, a hokejisté v sytě bílých dresech se již radovali. ČSOB Pojišťovna Aréna explodovala poprvé už ve 23. vteřině! Bohužel, i naposledy… Odčinit počáteční neúspěch pak jelo Dynamo včera do Liberce, kde se odpoledne utkalo s Bílými Tygry. Pětatřiceti zákroky se blýskl Kacetl, který má lví podíl na výhře Pardubic. Vyrovnané utkání pak definitivně rozhodl až střelou do prázdné branky Sýkora.


HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Ridera 1:2 (1:1, 0:1, 0:0). Branky a nahrávky: 0:23 Rolinek (Marosz) – 7:55 Mahbod, 36:25 Výtisk (Květoň, Dej). Rozhodčí: Pešina, Petružálek – Frodl, Ondráček. Vyloučení: 5:4. Bez využitíDiváci: 7586. Střely na branku: 47:28. Srážky: 23:13Vhazování: 29:37. PARDUBICE: Kacetl – Čáslava, Trončinský, Budík, Hrabal, Wishart, Miromanov, Holland – Rolinek, Marosz, P. Sýkora – Treille, Bubela, T. Svoboda – Perret, Poulíček, Mandát – Vondráček, Dušek, M. Kratochvíl.
Do nové sezony vedla pardubické hokejisty elitní formace, které je dohromady úctyhodných 173 let. A byl to právě člen „OLD BOYS LINE“ s číslem 60, který se jako první zapsal do statistik. Tomáš Rolinek rozjásal pardubické publikum již po třiadvaceti vteřinách. Dalších 46 střel domácích na branku Vítkovic si však již cestu do sítě nenašlo… „Zejména na nových hráčích se projevila nervozita z prvního zápasu, ale start utkání jsme zvládli skvěle, mužstvo bylo nahoře. Takovou zvláštní brankou Vítkovice vyrovnaly a mužstvo se toho trošku zaleklo. Výsledkem byl gól na 1:2. Po ubráněném oslabení tří proti pěti jsem věřil, že proměníme alespoň jednu vlastní přesilovku a půjdeme do vedení, ale nepovedlo se a museli jsme dotahovat. Stáhli jsme pak hru na tři pětky, ale ve finální fázi jsme byli málo důrazní a jeden gól je málo. Kluci odevzdali maximum, ale na tři body to nestačilo,” řekl po utkání trenér Dynama Miloš Holaň.
 

HC Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 0:2 ( 0:1, 0:0, 0:1). Branky a nahrávky: 10:13 Miromanov (Rolinek, Marosz), 58:04 Sýkora. Rozhodčí: Hejduk, Veselý – Komárek, Lučan. Vyloučení: 7:6. Bez využití. Diváků: 5762. Střely na branku: 35:36. Srážky: 14:9. Vhazování: 29:45. PARDUBICE: Kacetl – Trončinský, Čáslava, Hrabal, Budík, Miromanov, Wishart, Holland – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – T. Svoboda, Bubela, Treille – Mandát, Poulíček, Perret – M. Kratochvíl, Dušek, Vondráček. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNzUxYzZi