Mizérie stále pokračuje, Dynamo prohrálo na Spartě

23.10. 2016 19:47

PRAHA – Po páteční čtyřgólové nadílce od Třince zajíždělo Dynamo včera odpoledne do Prahy, kde v O2 aréně vyfasovalo stejný počet branek od Sparty. Nad jedním vstřeleným gólem snad nemá ani cenu jásat...

HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice 4:1 (1:0, 2:1, 1:0). Branky a nahrávky: 5:48 Čajkovský (Hlinka, Ihnačák), 34:42 Kalina (Gernát, Hlinka), 35:49 Kumstát (Čajkovský, Forman), 56:54 Pech – 33:43 Tomášek (Rolinek, Redenbach). Rozhodčí: Hribik, Pražák – Komárek, Vondráček. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 7983. Střely na branku: 34:26. PARDUBICE: Maxwell – Ščotka, Čáslava, F. Novák, Bokroš, Leduc, Ovčačík – Nedbal, Rohlík, Hubáček – Redenbach, P. Sýkora, Rolinek – Nahodil, H. Zohorna, Tomášek – Bárta, M. Kaut, T. Kaut – Mallet, Panna.

Pardubice sice již v šesté minutě inkasovaly, ale jak se již stalo tradicí, nad vodou je držel Maxwell. Sparťané na něho totiž vyslali jen během první třetiny 13 střel. Ve druhé dvacetiminutovce Dynamo po dvouzápasové „gólové přestávce“ konečně skórovalo, když se šťastným střelcem vyrovnávací branky stal David Tomášek. Radost Pardubic však měla jepičí život. Trvala jen necelou minutu. Pak Sparta opět skórovala. Zhruba za minutu pak navíc náskok ještě umocnila. To byla zřejmě zásadní událost včerejšího utkání. Čtvrtou branku pak Pražané přidali při pardubické hře bez brankáře. Herní, bodová i střelecká mizérie tak stále pokračuje... (saf)