Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Mladíček Česák třemi góly zametl s Letohradem

05.03. 2017 19:56

PARDUBICE – V sobotu se pro polabinské Autoskláře rozběhla jarní část nejvyšší hokejbalové soutěže. A loňský mistr republiky nenechal nikoho na pochybách, že to s obhajobou titulu myslí vážně. Lví podíl na vítězství domácích měl drobounký, devatenáctiletý útočník Josef Česák, který Letohradu vsítil hattrick!


Vítězství Pardubic a souběžná ztráta bodu Kladna znamená opět další posun k první příčce. V současné době ztrácejí Autoskláři ze druhého místa na ALPIQ Kladno tři body. Vítězství je o to cennější, že v domácí sestavě chyběl indisponovaný Bílý, který byl v těsné blízkosti pardubické střídačky pouze v civilu...

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — SK Hokejbal Letohrad 5:3 (1:0, 2:2, 2:1). Branky Pardubic: Česák 3, Kubeš, Březina. PARDUBICE: Chmelík (Stárek) – Bucek, Filip, Kosina, Mašík, Mokříž, Vlasák – Březina, Česák, Förstl, Gabriel, Kubeš, Merta, Moravec, Urban, Urbanec. „Začali jsme dobře, vedli jsme tři nula a směřovali za vítězstvím. Letohrad pak ale vsítil dvě rychlé branky a začalo docela drama. Naštěstí jsme výhru pojistili při power-play. Do utkání nemohl nastoupit zraněný Honza Bílý, o čemž jsme ale dopředu věděli, a tak jsme se na tuhle variantu připravili,“ řekl pro Týdeník Pernštejn trenér Pardubic Jiří Mašík. Příští utkání CCM Extraligy sehrají Pardubice 18. března, kdy doma přivítají Most. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYzkwNWRmNj