Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Most dostal od Autosklářů nakládačku

03.11. 2019 20:58

PARDUBICE – Po čtrnáctidenní pauze se v nejvyšší hokejbalové soutěži opět představili pardubičtí Autoskláři. Včera odpoledne přivítali v osmém kole CROSSDOCK Extraligy na svém hřišti v Polabinách beznadějně poslední Most a ten přesto, že šel v utkání do vedení, schytal nakonec pořádný ranec. Pardubicím patří momentálně druhá příčka v tabulce.


HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC Most 11:2 (2:1, 3:0, 6:1). Branky a nahrávky: 9. Krejčí (Kubeš, Bílý), 14. Krejčí (Bílý, Blažek), 18. Blažek (Krejčí, Bílý), 20. Moravec (Kohoutek), 24. Krejčí (Kubeš), 33. Förstl (Kubeš, Bílý), 35. Langr (Janeček, Moravec), 36. Strouhal (Vlasák), 36. Strouhal (Förstl, Vlasák), 44. Bílý (Kubeš), 45. Vlasák – 8. Singer (Chytrý), 45. Müller (Chytrý). Rozhodčí: Prudík, Vokurka. PARDUBICE: Foršt (Smekal) – Novotný, Školoudík, Filip, Krejčí, Mokříž, Bucek – Moravec, Zajíček, Kohoutek, Bílý, Kubeš, Blažek, Vlasák, Förstl, Strouhal, Janeček, Langr.
„Před přestávkou jsme měli několik ne úplně povedených zápasů, a tak jsme se během čtrnáctidenního volna věnovali tomu, abychom odstranili nedostatky, o kterých víme. Sice jsme inkasovali jako první, ale prakticky hned jsme vyrovnali a pak již nebylo pochyb o tom, že zvítězíme. Kluky chválím, že hráli naplno až do poslední chvíle, kdy už bylo dávno rozhodnuto. Most sice trošičku kousal, ale určitě ne tak, že bychom se báli o výsledek. Jsem také rád, že se na našich jedenácti brankách podílelo osm finálních střelců, respektive že to nebylo jen na jedné nebo dvou pětkách, ale že se střelecky zapojilo dost hráčů. Důležité bylo, že si kluci nahnali sebevědomí, které budou potřebovat v těžších zápasech, které nás čekají. Radost jsem měl i z juniorů, kteří s námi hráli. Rozhodně nezklamali a navíc si někteří připsali i svoje první extraligové góly,“ řekl našemu týdeníku trenér pardubických Autosklářů Jiří Mašík. Bodově se nejvíce dařilo Janu Bílému, který si jich připsal hned pět (1+4). Čtyři body pak zaznamenali Krejčí (3+1) a Kubeš (0+4). Příště: Letohrad – Pardubice (SO16). (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámky



MDllNWIwY