Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Mustangové porazili Vary a jsou ve finále!

16.02. 2020 15:08

PARDUBICE – Poté, co pardubičtí para hokejisté zvítězili v prvním utkání semifinále nejvyšší tuzemské soutěže, měli před sobotním odvetném klání v Enteria aréně na své straně mečbol. A ten náležitě využili! Porazili karlovarské Žraloky i podruhé a po součtu 2:0 na zápasy postoupili do finále!


SHK Mustangové AUTO IN – SKV Sharks Karlovy Vary 4:2 (0:0, 3:2, 1:0). Branky a nahrávky: 19. Kovářík (Hering), 20. Pabst (Kubeš, Motyčka), 26. Motyčka (Hering), 42. Kubeš – 17. Geier, 30. Geier (Hrbek, Wágner). PARDUBICE: Boček – Kvoch, Kubeš, Pabst, R. Buhr, V. Buhr, Neuman, Motyčka, Kolek, Michalec, Hering, Doležal, Kořínek, Ledvinka.
V důležitém sobotním utkání se po bezbrankové první třetině hosté ujali vedení ve druhé části po samostatném úniku. Mustangové ovšem srdnatě bojovali a do konce prostřední části skóre překlopili na svoji stranu. Také závěrečná perioda přinesla dramatický hokej – ve 37. minutě mohl vyrovnat hostující Geier, jehož střelu již překonaný Boček nakonec neskutečně zastavil a zabránil tak jasnému gólů. Ten naopak, o pět minut později, vstřelil po samostatné akci domácí Kubeš a definitivně tak rozhodl o výhře Pardubic a postupu Mustangů do finále! (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyZWQ4N2UwMz