Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Na Kladně Autoskláři nebodovali. Nedali ani gól

24.03. 2019 19:38

KLADNO – V 17. kole nejvyšší hokejbalové soutěže zajížděli polabinští Autoskláři na hřiště favorizovaného Kladna. Po individuálních chybách však nechali domácí vyniknout a do Pardubic se tak nakonec se vrátili bez bodů i bez gólů… Kladno si vítězstvím zajistilo druhé místo v tabulce. Pardubice ještě musí o konečnou příčku zabojovat. V posledních dvou utkáních základní části nejprve v pátek přivítají doma Sudoměřice a o den později Rakovník. Hůř než šestí ale Autoskláři neskončí, momentálně jim patří páté místo, ale mohli by se posunout i výš.


HBC ALPIQ Kladno – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).  PARDUB ICE: Stárek (Dvořáček) – Filip, Školoudík, Zajíček, Krejčí, Mokříž, Vlasák – Březina, Langr, Česák, L. Moravec, Kubeš, Š. Moravec, Emmer, Förstl, Kohoutek.
„Začali jsme defenzivně, a tak se zprvu Kladno nemohlo prosadit. Jenže pak jsme udělali dvě zbytečné, individuální chyby a domácí to trestali. Když jsme pak ve druhé třetině inkasovali potřetí, už jsme Kladnu nebyli důstojným soupeřem,“ řekl našemu Týdeníku trenér Pardubic Jiří Mašík. (saf)

Jestřábi po výprasku v Poličce klesli na samé dno tabulky

PŘELOUČ/PARDUBICE – Dalšími zápasy pokračovala o víkendu druhá nejvyšší soutěž hokejbalistů. Dobře se nebude usínat Jestřábům, neboť poté, co v sobotu padli doma s Prachaticemi, inkasovali včera desítku v Poličce. Ani Svítkov nebyl proti Prachaticím úspěšný, včera s nimi na svém hřišti prohrál o čtyři branky.
HC Jestřábi Přelouč – HBC Prachatice 2:4 (1:1, 0:1, 1:2). Branky Přelouče: J. Šimek, Svoboda. „Podali jsme jeden z nejlepších výkonů v sezoně, ale jelikož nás trápí koncovka, na zisk bodů to nebylo,“ řekl k utkání manažer Jestřábů Libor Komůrka.
SK Kometa Polička – HC Jestřábi Přelouč 10:0 (2:0, 6:0, 2:0). „Po sobotním utkání jsme byli unavení, navíc jsme do Poličky odjížděli jen se dvěma pětkami. Polička nás proste přejela,“ uvedl pro náš Týdeník přeloučský manažer Komůrka.
HBC JTEKT Svítkov Stars – HBC Prachatice 3:7 (0:2, 1:3, 2:2).

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNzYwY2V