Nechtělo by to už zase nový impuls?

29.09. 2019 21:01

PARDUBICE – Když šéf klubu Martin Sýkora nedávno označil vyřazení Rolinka ze sestavy za impuls pro mužstvo, který vyšel, tak je zřejmě na čase přijít opět s nějakým dalším impulsem. Třeba Rolinka do sestavy zase vrátit? Minimálně podle Jižní tribuny by to mohlo být řešení. Ta totiž pardubického kapitána během včerejšího utkání několikrát vyvolávala. Možná i proto, že Dynamo proti Vítkovicím zase marně nahánělo body a nakonec padlo i ve třetím domácím a celkově v pátém utkání ze šesti. V dalším kole čeká Dynamo v pátek utkání pravdy, když zajíždí do Zlína.

6. kolo: Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:0, 1:3, 1:0). Branky a nahrávky: 27:17 Harju (Tybor), 47:33 Holland – 25:55 Schleiss (Lakatoš), 29:33 Kvasnička (Š. Stránský), 35:05 Šidlík (Trška). Rozhodčí: Hejduk, Šindel – Ganger, Klouček. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 6388. Střely na branku: 31:27 (10:8, 12:15, 9:4). Hity: 7:10. Vhazování: 25:22. PARDUBICE: Kacetl – Eklund, Holland, J. Kolář (C), Piché, Mikuš, J. Zdráhal, Ivan – Harju, R. Kousal, Tybor – Látal, J. Kloz, Hovorka – Mandát (A), Poulíček (A), Machala – Machač, Pochobradský, Matýs.
„My bychom potřebovali nějaký takovýto zápas otočit, ubojovat, to se nám nepovedlo. Hokej se hraje prostě šedesát minut, my jsme hráli relativně dobře první a třetí třetinu. Nástup do druhé třetiny se nám vůbec nepovedl, pokračovalo to dál a druhou třetinou jsme si to prohráli. Potřebujeme to zlomit, kdybychom dneska dokázali proměňovat šance, ten zápas by byl jiný. Potřebujeme nějaký ubojovaný zápas,“ řekl k utkání asistent trenéra Pardubic Radek Bělohlav. (saf)