Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Nehráli špatně, přesto Autoskláři v Letohradu padli

25.11. 2018 17:27

LETOHRAD – V patnáctém kole hokejbalové extraligy zajížděli pardubičtí Autoskláři do Letohradu. Přestože jejich výkon nebyl špatný, neodvezli si ani bod, když domácí pečetili výhru střelou do prázdné branky. V tabulce patří týmu z Polabin šestá příčka. Svoje poslední utkání před zimní přestávkou sehrají Pardubice v sobotu dopoledne v Hradci králové.


SK Hokejbal Letohrad – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Branky a nahrávky: 9. Krejsa, 21. Halbrtštát (Faltus), 36. Macháček (Věchet), 44. Cvejc – 26. Moravec. PARDUBICE: Humlíček (Bitnar – Filip, A. Bucek, Novotný, Turyna, Vlasák, Deml – Česák, Förstl, J. Bucek, Š. Moravec, Zajíček, Emmer, L. Moravec, Staněk, Urbanec, Langr, Krejčí, Kubeš.
„Věděli jsme, že nás čeká náročné utkání plné osobních soubojů a bitvy o každý metr. A to se v podstatě potvrdilo. Letohrad hrál velice bojovně a to mu nakonec i dopomohlo k výhře. My jsme ale rovněž nehráli špatně a o to víc nás může prohra mrzet. Své určitě sehrál i tamní povrch, nám asfalt nijak zvlášť nevyhovuje, respektive na něj nejsme zvyklí, ale v žádném případě se na to nechceme vymlouvat. Utkání jsme si prohráli tím, že jsme neproměňovali šance, no a když nedáme góly, tak nemůžeme vyhrát. Prohrávali jsme o dvě branky, pak jsme sice snížili, ale definitivně nás asi zlomil třetí gól domácích v poslední třetině. Ten poslední jsme pak dostali při power-play do prázdné branky. Znovu ale opakuji, že jsme podali solidní výkon, za který se nemusíme stydět,“ řekl našemu Týdeníku trenér Pardubic Jiří Mašík. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyZTA3MDQ4