Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Nováček rozsekal Autoskláře aneb Pardubice, co děláte?

30.09. 2018 20:30

PARDUBICE - Ve šlágru šestého kola přivítali polabinští Autoskláři v sobotu na svém hřišti Kladno. Zápas ovšem nedopadl podle jejich představ, když nevsítili ani branku. Větší šok, hraničící s ostudou, však přišel včera. Autoskláři totiž na svém hřišti v Polabinách podlehli nováčkovi nejvyšší soutěže, který dosud okupoval poslední příčku tabulky. Téměř s trapností pak hraničí zejména skóre...


HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC ALPIQ Kladno 0:4 (0:0, 0:3, 0:1). PARDUBICE: Stárek (Dvořáček) – Filip, Krejčí, Novotný, A. Bucek, Turyna, Deml, Česák, Vlasák, Březina, Š. Moravec, Förstl, Emmer, Urbanec, Zajíček, L. Moravec, Strouhal, Langr.
„Nesehráli jsme špatné utkání, Kladno bylo sice po celou dobu mírně lepší, ale poté, co jsme do druhé třetiny pozměnili sestavu, jsme se i my dostali do hry. Stačily však dva góly hostí, které nás položili. Pak už to prostě nešlo,“ řekl k utkání trenér Pardubic Jiří Mašík.
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HbK Karviná 0:8 (0:3, 0:3, 0:2). PARDUBICE: Dvořáček (Stárek) – Filip, A. Bucek, Turyna, Deml – Česák, Vlasák, Březina, Moravec, Urbanec, Förstl, Moravec, Zajíček, Strouhal, Langr, J. Bucek.
„Druhý zápas po sobě jsme vyšli střelecky naprázdno. Ovšem oproti sobotě bylo dnes špatně úplně všechno. Nechceme se vymlouvat vůbec na nic, i když marodka nám dělá velké problémy, a porážku musíme přijmout tak, jak přišla. V utkání jsme chtěli, a měli, dominovat. Stále jsme něco vymýšleli, kdežto Karviná hrála jednoduše a navíc jí vše vycházelo. Hodnotí se mi to, pochopitelně, těžko, ale musíme se oklepat a do dalšího utkání nastoupit opět s tím, co umíme,“ nechal se po včerejším utkání slyšet Jiří Mašík. Napravit reputaci si budou moci Autoskláři již o víkendu, kdy je opět v domácím prostředí čeká další dvojutkání – v sobotu přivítají Plzeň, v neděli pak dorazí do Polabin Ústí nad Labem. (saf)

 

 

Jestřábi prohráli v Jihlavě, svítkovské Hvězdy padly doma

JIHLAVA/PARDUBICE – Dalším kolem pokračovala rovněž druhá nejvyšší soutěž hokejbalistů. Přeloučští Jestřábi se včera představili v Jihlavě, svítkovské Hvězdy pak rovněž včera přivítaly doma Opavu.
SK Jihlava – HC Jestřábi Přelouč 4:1 (1:0, 0:0, 3:1). Branka Přelouče: Svoboda.
Jestřábi sehráli spíše smolné utkání, když řadu svých šancí neproměnili. „Na to, že jsme byli v poměrně úzké sestavě, jsme nehráli špatně. Dvě třetiny to byl vyrovnaný zápas, kdy jsme navíc neproměnili řadu příležitostí. Ve třetí třetině jsme pak dostali dva góly v oslabení a domácí přidali pojistku při power-play,“ řekl našemu Týdeníku trenér Jestřábů Roman Štefanský.
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – SHC Opava 2:4 (1:0, 1:3, 0:1). Branky Pardubic: Večerník, Hrnčíř. PARDUBICE: Ptáček,(Černický) – Jiřík,Adámek, Flos,Hrnčíř, Waber, Doležal, Ježek, Král, Hlavsa, Čech, Dudík, Petrus, Kohoutek, Bureš, Zaplatílek, Jankura, Novotný, Večerník. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNmQyMD