Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Pardubičtí hokejbalisté jsou v semifinále. Stačili jim tři zápasy

09.04. 2017 21:27

PARDUBICE – Polabinští Autoskláři vyrazili za obhajobou titulu úspěšně. Po pouhých třech čtvrtfinálových kláních se přenesli přes KOVO Praha a jsou v semifinále! Po dvou vítězstvích doma udělali rozhodující krok k postupu v sobotu na hřišti KOVO v Kladně.


TJ KOVO Praha — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0:4 (0:1, 0:1, 0:2). Branky: Vlasák, Březina, Kubeš, Urban. Střely na branku: 14: 23. Diváků: 82. Konečný stav série: 0:3. PARDUBICE: Stárek – Vlasák, Novotný, Filip, Krejčí, Kosina, Urban – Urbanec, Bílý, Förstl, Březian, Kubeš, Česák, Merta, Kasal, Skřivánek.

Šli jsme za vítězstvím od prvních minut utkání. Chtěli jsme sérii ukončit a zybtečně ji nedramatizovat. Od začátku zápasu jsme měli více ze hry, navíc nám opět skvěle zachytal brankář Stárek. Vychytaná nula je navíc dobrá i pro jeho sebevědomí. To bude pro semifinále moc důležité,“ řekl Pernštejnu trenér Autosklářů Jiří Mašík a zároveň se ohlédl i za celou sérií: „přestože jsme byli favoritem, jednoduché to nebylo. Nejvyrovnanější byl asi první zápas, poté jsme již byli lepším týmem a slavíme zasloužený postup. O ten se zasloužily všechny pětky rovným dílem, jsem rád, že to byl celotýmový výkon, který nás posunul do dalších bojů,“ dodal trenér Mašík. První semifinálová klání čekají na pardubické hokejbalisty již tento víkend, kdy se v sobotu i v neděli představí doma. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNmEwM