Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Playboy Agassi, mág Copperfield a Rytíř Nosek. Vítejte ve Vegas!

V této hale v Las Vegas bude od nové sezony válčit někdejší pardubický hokejista Tomáš Nosek. Foto: JAN ŠAFÁŘ
23.07. 2017 17:29

PARDUBICE/LAS VEGAS – Rozšiřovací draft NHL, který nastínil hráčskou podobu nového týmu NHL Vegas Golden Knights, zavál do nevadské pouště i někdejšího pardubického útočníka Tomáše Noska. Ten trávil poslední tři sezony v organizaci detroitských Rudých křídel, kde za první tým sehrál celkem sedmnáct utkání a vstřelil i premiérovou branku v NHL. V uplynulém ročníku byl navíc nejproduktivnějším hráčem play off týmu vítěze Calder Cupu Grand Rapids v nižší AHL, kde Nosek nastupoval na farmě Detroitu.


Po někdejším městě oceli a zločinu, které dalo světu automobily značky Ford, tak nyní na Noska čeká centrum zábavy, hazardu, luxusu, extrémů a extrémních teplot. Český hokejista tak bude mít dočasně stejnou adresu, jako například bývalý tenisový playboy André Agassi, jeho žena, rovněž bývalá světová jednička, Stefanie Grafová, světoznámý mág David Copperfield, boxer Floyd, hudební partička Bee Gees či v neposlední řadě třeba zpěvačka Céline Dion.

Noskovým domovským stánkem bude navíc zbrusu nová T-Mobile Arena, stojící na Toshiba Plaza v bezprostřední blízkosti největších lasvegasských atrakcí. Na slavný Strip je to z haly doslova jen pár metrů. V těsné blízkosti stojí například socha Svobody i obří hotely New York New York, Excalibur, MGM Grand či Monte Carlo. Přímo v aréně lze bočním vchodem navštívit i nový klubový fanshop. Ten se zde ovšem nenazývá store, tedy obchod, ale armory – zbrojnice. Důvod pochopíte hned u vchodu, kde vás přivítá stojící rytíř v kompletním brnění včetně meče. Na tyto sečné zbraně, ale i na přilbice narazíte i v další části prodejny. Nepřeberné množství klubových triček, mikin, bund, souprav, čepic, ale také velkých i malých dresů, hokejek, puků, hrníčků a dalších rekvizit, pochopitelně vše se znakem, logem či nápisem, vás nenechá na pochybách, že tady už je hokej doma. Ještě v červenci však byly dresy bezejmenné a to i přesto, že již koncem června proběhl rozšiřovací draft, který podobu týmu nastínil. „Dresy s konkrétními jmény hráčů budou až v září,“ uvedl jeden ze zaměstnanců prodejny. Dres Zlatých Rytířů se jmenovkou NOSEK tedy v Las Vegas přes prázdniny ještě k mání nebude... JAN ŠAFÁŘ 

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyODE5NGM5