Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Po debaklu v prvním kole si Sokoli nyní spravili chuť

22.09. 2019 21:51

PARDUBICE - Jako den a noc. V prvním kole florbalové Superligy nejprve třináct gólů dostali, aby pak hned v tom druhém sami jedenáct dali… Sokoli přivítali v sobotu večer na Dašické Českou Lípu a už po první třetině dali všem jasně najevo, že tentokrát to budou oni, kdo bude nadělovat… Hvězdou zápasu byl bezesporu domácí Jan Kourek, který k hattricku přidal ještě asistenci!


Sokoli Pardubice – FBC 4CLEAN Česká Lípa 11:5 (5:1, 2:2, 4:2). Branky a nahrávky Pardubic: 3. Zozulák (Kourek), 5. Oubrecht (Petr), 14. Černý, 14. P. Pakosta (Petr), 20. Oubrecht, 34. Kourek (Dlesk), 40. Kourek (Zozulák), 49. Kourek (Dlesk), 52. Škeřík (Dlesk), 55. Žáček (Slabý), 57. Savický (Žáček). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Střely na branku: 26:20. Diváků: 310. PARDUBICE: Haleš – Kaluža, Oubrecht, Slabý, Škeřík, Dlesk, Prix, Formánek – Petr, Zozulák, Kourek – Teichman, P. Pakosta, Šmíd – Savický, Petržela, Žáček – Černý, Krigovský.
Když v poslední minutě první třetiny zvyšoval Václav Oubrecht již na pět nula pro domácí, nebylo o vítězi pochyb. Hosté pak sice ještě do konce utkání nastříleli rovněž „bůro“, nicméně Pardubice v brankostroji pokračovaly a připsaly si první letošní výhru.
„Dnes jsme podali týmový výkon, který odpovídal tomu, jakým způsobem se na hřišti chceme prezentovat. Povedl se nám vstup do zápasu, což nám velmi pomohlo. Jsem rád za tři body a věřím, že takový výkon budeme opakovat i v dalších zápasech,“ řekl k utkání trenér domácích. Příště: Black Angels – Sokoli (PÁ 20). (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyOTEyNDVh