Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Povedený víkend Jestřábů! Slavili i Autoskláři

29.10. 2017 21:24

PARDUBICE – O víkendu opět pokračovaly obě nejvyšší soutěže hokejbalistů.


CROSSDOCK Extraliga: TJ KOVO Praha — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:4 ((1:1, 1:2, 1:1). Branky Pardubic: J. Bucek, Březina, Zajíček, Česák. PARDUBICE: Foršt – Mašík, Novotný, Filip, Krejčí, Mokříž, A. Bucek, Turyna – Förstl, Urbanec, J. Bucek, Březina, Vlasák, Česák, Moravec, kunc, Zajíček, Staněk. Trenér: Jiří Mašík.

Autoskláři se v sobotu na pražské Palmovce utkali s posledním týmem tabulky a roli favorita splnili. „Byla to pro nás další důležitá výhra. Poměrně starý povrch na hřišti nijak zvlášť nevyhovoval naší kombinační hře, ale kluci to přesto ubojovali. Řekl bych, že se snad pomalu zvedáme a že si celý mančaft uvědomil, že když pořádně zabojuje, že je schopen zvládnout zápas,“ řekl po utkání našemu týdeníku trenér Pardubic Jiří Mašík. Momentálně patří polabinským Autosklářům čtvrtá příčka (13 bodů) v jedenáctičlenné tabulce.

1. liga: HC Jestřábi Přelouč — SHC Opava 2:3 sn. (1:0, 1:1, 0:1 – 0:1). Branky Přelouče: Hejhal, Mucha.

HC Jestřábi Přelouč – HbK Karviná 2:1 (0:1, 1:0, 1:0). Branky Přelouče: Příhoda 2. „Sehráli jsme dva velice kvalitní zápasy se špičkovými týmy první ligy. Škoda, že jsme v sobotu neudrželi vedení až do konce a nechali si dát takový divný gól krátce před koncem... I tak jsme ale spokojeni. Kdyby nám někdo před víkendem nabídl čtyři body z těchto dvou utkání, brali bychom je všemi deseti,“ řekl našemu týdeníku brankář Jestřábů Petr Brykner.

Jungle Fever Kladno — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 6:4 (1:0, 2:2, 3:2). Branky Svítkova: Novotný 2, Král, Bureš. Přestože mělo Kladno mírnější převahu, Stars „dojely“ na neproměněné šance...

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – SHC Opava 2:3 (0:2, 1:0, 1:1). Branky Svítkova: Novotný, Černický. „Opět jsme měli velikou střeleckou převahu, ovšem vytěžili jsme z toho jen dvě branky. A zkušený soupeř toho využil a dovedl zápas do vítězného konce,“ řekl Týdeníku Pernštejn manažer A týmu Svítkov Stars Martin Černický. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYWIzMD