Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Předloňský mistr dostal na Kladně nakládačku

01.10. 2017 19:41

KLADNO – Pardubičtí extraligoví hokejbalisté zajížděli ve svátek na hřiště jednoho z aspirantů na titul. Kladno však nedalo mladému týmu z Polabin žádnou šanci a před více než sto diváky ho jasně převálcovalo. Ve druhé nejvyšší soutěži hrála Přelouč s týmem Jungle Fever a s Novým Strašecí, Svítkov se pak včera představil v Prachaticích.


Extraliga: HBC ALPIQ Kladno — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 7:1. (0:0, 2:0, 5:1). Branka Pardubic: Březina. Rozhodčí: Škrobák, Gráca. Střely na branku: 24:15. Vyloučení: 5:5. Využití 1:1. Diváků: 101. PARDUBICE: Chmelík – Kosina, Krejčí, Mašík, Turyna, Mokříž, Novotný, A. Bucek – Förstl, Vlasák, Zajíček, Březina, Kunc, Česák, Moravec, Turčány, Veselík, Staněk. „Kladno bylo lepší ve všech směrech. Vůbec jsme nestačili zachytávat jejich náběhy. V první třetině nás podržel gólman, ve druhé jsme pak udělali dvě chyby, které domácí potrestali a už jsme se vezli. V poslední části jsme více otevřeli hru ve snaze vstřelit branku, ovšem Kladnou toho zkušeně využilo a rozstřílelo nás,“ řekl Týdeníku Pernštejn trenér polabinských Autosklářů Jiří Mašík.

1. liga: Jungle Fever Kladno — HC Jestřábi Přelouč 2:4 (1:1, 1:0, 0:3). Branky Přelouče: Moravec 2, Mucha, Hejhal. „Po celé utkání jsme se spíš bránili, o to bylo větší překvapení, když jsme v závěrečné třetině do utkání vlétli a třemi góly domácí zaskočili. Bylo to překvapení, ale zasloužené,“ řekl po utkání Týdeníku Pernštejn brankář Jestřábů Petr Brykner.

HC Jestřábi Přelouč – HBC Nové Strašecí 2:1 sn. (0:1, 1:0, 0:0 – 1:0). Branky Přelouče: Svoboda, vítěznou penaltu vstřelil Moravec. „Utkání bylo velice vyrovnané, o čemž svědčí i remíza po základní hrací době,. Výhra v následujících penaltách byla bonusem navíc, za který jsme pochopitelně rádi,“ uvedl Petr Brykner.

HBC Prachatice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Branka Svítkova: Bureš. „Domácí byli silnější, důraznější a od začátku si šli za vítězstvím,“ uvedl pro náš týdeník manažer A týmu Martin Černický. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyZDFkN