Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Prestižní derby jasně pro Autoskláře

02.12. 2018 19:51

HRADEC KRÁLOVÉ – V posledním letošním utkání CROSSDOCK extraligy hokejbalu se polabinští Autoskláři představili na hřišti hradeckých Pirátů. Po prvních dvou celkem vyrovnaných třetinách dominovaly Pardubice v té závěrečné a odvezly si přesvědčivé vítězství. První zápas jarní části sehrají Autoskláři v sobotu 2. března 2019, kdy se představí v Plzni.


HBC Hradec Králové 1988 – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:7 (0:0, 2:3, 1:4). Branky a nahrávky Pardubic: 16. Krejčí (Kubeš, Bílý), 23. Bílý (Kubeš, Zajíček), 28. Česák (Zajíček, Březina), 38. Luboš (Kubeš), 42. Krejčí (Zajíček, Březina), 43. Zajíček (Emmer, Vlasák), 44. Ondřej (Josef, Petr). PARDUBICE: Humlíček (Dvořáček)- Filip, Bucek, Krejčí, Zajíček, Školoupík, Česák, Bílý, Březina, Moravec Šimon, Kubeš, Moravec Luboš, Emmer, Vlasák, Skřivánek.
Sobotní sněhový příděl nijak neodradil domácí hokejbalisty od toho, aby hřiště připravili pro prestižní derby. Přídělu gólovému ze strany hostí však již zabránit nedokázali… „Hřiště bylo velice pěkně upravené, přestože bylo od rána pod sněhem. Domácí ho připravili tak, aby se na něm sehrálo výborné utkání, což pak do puntíku platilo. Hradec bojoval, my jsme ale hráli velmi zodpovědně, a tak bylo k vidění vyrovnané utkání. O vítězství jsme rozhodli až ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli o tři branky. Pochopitelně, že jsme se před zápasem bavili o tom, že se jedná o derby. Žádné mimořádné prémie vypsané nebyly, ale říkali jsme si, že jelikož nás čeká závěrečný večírek, tak abychom na něm mohli oslavit i tuto prestižní výhru. A povedlo se,“ řekl k utkání trenér Pardubic Jiří Mašík. Pardubicím patří v tabulce po podzimu pátá příčka s desetibodovou ztrátou na první Kert. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMjQ2NzE