Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Prosek zařídil jednogólovou výhru

18.02. 2018 19:21

PARDUBICE - Jen jediný gól viděli diváci v sobotní předposlední přípravě pardubického A-týmu proti účastníkovi MSFL z Otrokovic. Vstřelil ho v prvním poločasu domácí Jan Prosek a i když měli jeho spoluhráči v utkání celou řadu šancí, žádná další již využita nebyla.


FK Pardubice - FC Viktoria Otrokovice 1:0 (1:0). Branka: 22. Prosek. Rozhodčí: Drábek ze Starého Hradiště (Vodrážka, Dujsík). Diváků: 50. FK PARDUBICE: Hrnčíř – Prosek (46. Blažek), Rada, Šejvl (46. Kopřiva), Čelůstka (70. Prosek) – Fousek (46. Látal), Řezníček, Jeřábek, Sokol (46. Mužík) – Černý (46. Kovář), Petráň (46. Kašiar). OTROKOVICE: Repáň – Zábojník, Kiška, Byrtus, Juráň, Mlýnek, Behan, Jurča, Pěnička, Škubník, Bodaj. Náhradníci: Semanko – Fiala, Chwaszcz, Slaný, Vašulka, Kalus.

Otrokovice rozhodně nepřijely do Pardubic se špatným týmem a i když byli domácí lepší, účastník MSFL ukázal, že má kvalitu. Po vzájemném oťukávání měl první velkou šanci utkání Petráň, který se po Fouskově přihrávce dostal sám před brankáře Repaně, ale nedokázal ho překonat. Už za čtyři minuty se ale síť vlnila, když se přesnou střelou prosadil Prosek - 1:0. Za malou chvíli měl příležitost srovnat Mlýnek, ale Hrnčíř si s jeho hlavičkou poradil. Pardubice se dál snažily o ofenzivní fotbal a hráčům se dařilo dostávat se do zakončení, ale to často nebylo přesné. Ve 33. minutě nadchl hrstku promrzlých fanoušků Petráňův pokus „nůžkami“, který však zastavila tyč. Ani následná dorážka si cestu do sítě nenašla. Tradiční porce změn v pardubické sestavě neubrala nic na rázu utkání, kdy domácí byli aktivnější. Jen další góly nepřibývaly. A to ani přesto, že zejména v posledních 25 minutách utkání přišlo hned několik velkých šancí. Dvakrát se ve výborné pozici zjevil Kašiar, Blažkovu šanci z malého vápna zlikvidoval brankář hostů a Kovářův pokus uvnitř vápna zlikvidoval blok obránců… Poslední šanci utkání ale měli hosté, když minutu před koncem zakončoval Mlýnek a jen skvělý Hrnčířův zákrok zabránil vyrovnání. (zr) 

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMTcwOTIxN