Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Radovali se Autoskláři, Hvězdy i Jestřábi

17.09. 2017 17:26

PARDUBICE – Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu hokejbalové soutěže. Polabinští Autoskláři ani ve svém druhém utkání nezaváhali a z Rakovníka si vezou tři body! V 1. lize bodovali svítkovské Hvězdy i přeloučští Jestřábi.


CCM Extraliga: HBC Rakovník — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:5 (2:0, 0:4, 1:1). Branky Pardubic: Česák, Moravec, Veselík, Emmer, Turčány. Sestava: Chmelík – Kosina, Krejčí, Mašík, Turyna, Mokříž, Novotný, Bucek – Förstl, Turčány, Zajíček, Březina, Emmer, Česák, Skřivánek, Staněk, Veselík, Moravec.

Autoskláři začali doslova tragicky a už ve čtvrté minutě prohrávali o dvě branky… „Vzali jsme si oddechový čas, něco jsme si řekli a od té chvíle jsme byli jako vyměnění. Domácí jsme jasně přehrávali, ale zatím se nám to nedařilo vyjádřit střelecky. V nasazeném tempu jsme však pokračovali i ve druhé třetině a to už se nám gólově dařilo lépe. Během čtyř minut jsme dali čtyři branky a o osudu zápasu jsme tak prakticky rozhodli. Nic na tom nezměnil ani gól domácích na 3:4. Bylo to jen takové zdramatizování. Kromě samotného vítězství je pozitivní i to, že tři z našich pěti gólů vstřelili nováčci,“ řekl Týdeníku Pernštejn trenér Pardubic Jiří Mašík.

1. liga: HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Nové Strašecí 4:3 s.n. (1:0, 2:1, 0:2 – 0:0 – 1:0). Branky Svítkova: Hrnčíř 2, Pitthard, Král.

SK Jihlava - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 6:2 (1:0, 3:0, 2:2). Branky Svítkova: Filip, Bureš.

„Škoda, že jsme v sobotním utkání nevyužili domácího prostředí k zisku všech bodů. O vítězství v základní hrací době jsme přišli po vlastních chybách. O den později v Jihlavě jsme pak nevyužili šance ke vstřelení více gólů. Soupeř byl ale lepší a výhru si zasloužil,“ shrnul víkendové dvojutkání brankář a manažer týmu Stars v jedné osobě Martin Černický.
HBK Bulldogs Brno – HC Jestřábi Přelouč 2:4 (0:0, 2:2, 0:2). Branky Přelouče: Příhoda 2, Hejhal, Moravec. „Podali jsme dobrý výkon, vytvořili jsme si více šancí, než domácí a po většinu utkání jsme měli zápas pod kontrolou,“ řekl po utkání brankář Jestřábů Petr Brykner. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMTQ2MD