Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Semifinále se za nerozhodného stavu stěhuje do Prahy

17.04. 2017 21:20

PARDUBICE – Obhájci hokejbalového titulu, pardubičtí Autoskláři, rozehráli o víkendu na svém hřišti semifinálovou sérii.


1. utkání: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HC Kert Park Praha 3:2 (1:1, 1:1, 1:0). Branky Pardubic: R. Mašík, Förstl, Bílý. Střely na branku: 24:19. PARDUBICE: Stárek – R. Mašík, Vlasák, Filip, Krejčí, Kosina, Novotný, A. Bucek, Kvapil – Urbanec, Bílý, Förstl, Březina, Kubeš, Česák, Skřivánek, Urban, Gabriel, Merta, Moravec, J. Bucek. Stav série: 1:0. „První utkání série vlastně splnilo to, co jsme od něj očekávali. Hrál se útočný hokejbal ve velmi vysokém tempu. Navíc to byl hezký zápas, ve kterém jsme byli sice herně lepší, ale nedokázali jsme to vyjádřit gólově. Dokonce jsme museli zpočátku dotahovat vedení hostí. V samém závěru se nakonec štěstí přeci jen přiklonilo k nám, když gólem z přesilovky rozhodl Honza Bílý,“ řekl trenér Autosklářů Jiří Mašík.

2. utkání: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HC Kert Park Praha 2:4 (0:1, 2:2, 0:1). Branky Pardubic: Bílý, Urbanec. Střely na branku: 29:19. Stav série: 1:1. Ve stejné sestavě nastoupili Autoskláři v neděli v Polabinách ke svému druhému semifinálovému klání s pražským Kertem. A přestože svého soupeře přestříleli, nakonec před téměř dvěmi stovkami diváků prohráli… „Opět se hrál vynikající hokejbal, tentokrát, bohužel, se smolným koncem pro nás. Dali jsme moc prostoru jejich hvězdě – Martinu Kručkovi, který nás za to ztrestal hattrickem. Nehráli jsme špatně, ale drobnými chybičkami jsme si zápas zkomplikovali a prohráli. Nic se ale neděje, o víkendu v Praze bychom rádi alespoň jednou uspěli,“ řekl Pernštejnu trenér Pardubic Jiří Mašík. Druhá semifinálová série Kladno – Plzeň je rovněž nerozhodná 1:1. JAN ŠAFÁŘ

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMTViNWI1Nj