Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Senzace! Autoskláři postupují do finále

20.05. 2018 20:21

LETOHRAD – Hokejbalová senzace je (téměř) dokončena. O titul extraligových šampionů si po dvou letech opět zahrají polabinští Autoskláři. Tým pod vedením trenéra Jiřího Mašíka, který zároveň vede i reprezentaci, se v semifinále dostal přes Letohrad v nejkratším možném termínu. Poté, co před týdnem získal ve dvou domácích zápasech dvě výhry, vybojoval tu třetí v sobotu v Letohradu. V boji o mistrovský titul vyzvou Pardubice obhájce loňského zlata HC Kert Park Praha, přestože za ním po základní části zaostaly o dvacet bodů! První finále je naplánováno na pátek 1. června za asistence televizních kamer!


3. semifinále: SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). Branky a nahrávky: 40. Lajčiak (Lux, Halbrštát) – 28. Filip (Bílý), 45. Filip (Bílý, Vlasák). Stav série: 0:3, do finále postoupily Pardubice. PARDUBICE: Stárek (Dvořáček) – Filip, Novotný, Mašík, Zajíček, Urban, Bucek, Mokříž, Turyna – Březina, Bílý, Vlasák, Förstl, Urbanec, Česák, Moravec, Staněk, Emmer.
„Je to krásné a moc si postup do finále užíváme. O to víc, že sezona nebyla vůbec ideální. Výsledky jsme měli jako na houpačce. V semifinálové sérii jsme využili našich zkušeností, ty byly na naší straně, přesto, že všechny tři zápasy byly vyrovnané. Opřít se můžeme o Stárka, Filipa a další reprezentanty, ale tak by to mělo být, když jsou to reprezentanti. První pětka dokáže dát gól, ale zase na druhou stranu, v sobotu to byli oni, kdo ten jediný náš inkasovaný gól dostal... Teď ale nechci nikoho vyzdvihovat, jsem pyšnej na všechny kluky, bez výjimky, jak to zvládli. V následujících dnech hlavně zregenerujeme a od čtvrtka již začneme s přípravou na Kert,“ řekl našemu Týdeníku trenér Pardubic Jiří Mašík. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMzQ1NjdhMz