Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Sokoli se rozloučili se starým rokem výhrou

30.12. 2019 13:00

PARDUBICE – Florbalisté Sokolů mají za sebou poslední zápasy roku 2019. Nejdříve nestačili na aktuálního lídra Superligy Mladou Boleslav, aby si pak nadělili předčasný dárek k Vánocům. Z Otrokovic si totiž přivezli všechny tři body za vítězství 5:3! Příští zápas odehrají Sokoli až po Novém roce, konkrétně v sobotu 4. ledna, kdy se představí na domácím hřišti proti Spartě. I přes otrokovickou výhru však drží pardubičtí florbalisté stále poslední místo v tabulce Superligy, když na předposlední Ostravu ztrácí pět bodů…


18. kolo: SOKOLI Pardubice – Technology Florbal Mladá Boleslav 3:11 (3:4, 0:2, 0:5). Branky Pardubic: Pakosta, Černý, Žáček.
19. kolo: HU-FA Panthers Otrokovice – SOKOLI Pardubice 3:5 (1:1, 0:2, 2:2). Branky Pardubic: Kourek 2, Teichman, Žáček, Pakosta. Line-Up PARDUBICE: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Adam Šmíd, Přemek Pakosta, Patrik Petr, Radek Formánek, Lukáš Prix. „Výhra na půdě pátého týmu tabulky se rozhodně počítá a já si já hodně cením i proto, že byla opravdu tvrdě odpracovaná a týmově vybojovaná. Jsem rád, že jsme navázali na bojovnost v obraně a vydrželi jsme to celých 60 minut,“ řekl k utkání trenér Pardubic Ladislav Štanc. (zr, saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyODM4M