Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Stallions do sezony s novými posilami. Dokonalý majstrštyk se ovšem povedl Příbrami!

Atraktivní cenou v tombole bude originální dres Stallions.
12.03. 2017 20:34

PARDUBICE – Už jen necelé dva týdny zbývají do zahájení nejvyšší soutěže amerického fotbalu. V prvním kole se v neděli 2. dubna od 15 hodin na Letním stadionu utkají pardubičtí Stallions s trnavskými Buldoky.


V minulých dnech „Hřebci“ oznámili i svoji druhou letošní posilu. Po Reggiem Langfordovi, který si v roce 2015 zahrál GFL za tým Hamburg Huskies, povolali do svého týmu receivera Michaela Lindseyho. Zahraniční akvizice Langford - Lindsey tak budou tvořit nové útočné duo Stallions. Pro Pardubice Stallions je laťka na letošní sezónu nastavena proklatě vysoko. Loni se tým vrátil po roční pauze do nejvyšší ligy a i díky čtyřem zahraničním posilám myslel na účast v Czech Bowlu až do posledního zápasu základní části. V neoficiálním semifinále na hřišti Black Panthers dostal od budoucího mistra velkou lekci, ale i tak Stallions splnili roli černých koní. Každá zahraniční posila s sebou většinou přináší i jistou dávku zvědavosti a pozornosti. Obojí se na úplné maximum podařilo posunout fotbalistům Příbram Bobcats. Ti před několika dny oznámili jméno nového trenéra. Jeremy Brigham odehrál několik sezon na pozici tight enda v nejprestižnější lize světa - NFL a zahrál si dokonce i Super Bowl XXXVII v roce 2003 v San Diegu (jeho Oakland Raiders tehdy prohrál s Tampou Bay Buccaneers 21:48). Jeremy Brigham je velmi silný kalibr. A nejen pro českou ligu.

Již tento pátek, 17. března, se v Domě kultury Dukla koná 3. Ples pardubických Hřebců. Tato oblíbená akce týmu amerického fotbalu startuje v 19 hodin. Pro jednoho ze šťastlivců je pak připravena i skutečná lahůdka. V tombole bude totiž na svého nového držitele čekat podepsaný originální herní dres loňské opory Stallions Kendrala Ellisona! Slavnostním večerem provází Martina Adamů a k tanci i poslechu zahraje kapela Chorus. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyYzIyNDU4MG