Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Stallions vyhlásili na plese nejlepší hráče

26.03. 2017 20:12

PARDUBICE - Symbolickou tečkou za loňskou sezonou byl třetí ročník Plesu pardubických Hřebců, který se konal v minulých dnech v kulturním domě Dukla v Pardubicích. Celým večerem provázela ostřílená moderátorka Martina Adamů a o zábavu rozhodně nebyla nouze.


Kapela Chorus díky svému výkonu brzy zaplnila parket hlavního sálu a tančilo se až do druhé hodiny ranní. Program okořenilo humorné a nadšeně přijaté vystoupení aerobikového týmu Pardubičtí Hřebci nebo bubenická exhibice živelného Miki Ronose. Rušno bylo také ve fotokoutku, kde se návštěvníci mohli vyfotit se stylovými fotbalovými rekvizitami. A velkým lákadlem bylo půlnoční finálové losování tomboly. Hlavní náplní plesu ovšem bylo vyhlášení nejlepších hráčů uplynulé sezony: Juniorský tým - Radek Chlapec (Nováček roku), Vít Wojnarowski (Progres roku), Adam Salfický (MVP defense), Radim Kalous (MVP offense). Seniorský tým: Martin Smutný (Nováček), David Holub (Progres), Michal Míček (MVP defense), Jan Horáček (MVP ofense). Vedení klubu se i letos rozhodlo ocenit jednoho z hráčů za mimořádný přínos, nasazení a týmového ducha a udělit mu Cenu Pavla Řežábka. Tu si především za nelehký boj se zdravotními komplikacemi a úspěšný návrat na fotbalové trávníky odnesl Ondřej Ministr.

K překvapení všech byla nakonec předána ještě jedna cena. Juniorský tým totiž nechal vyrobit trofej pro hlavního trenéra Petra Košťála a symbolicky mu tak v početném zastoupení na pódiu poděkoval za vydařenou sezonu korunovanou mistrovským titulem.
Sezonu amerického fotbalu odstartují muži Stallions již tuto neděli, kdy v 15 hodin přivítají na domácím hřišti slovenský celek Trnava Bulldogs. (saf, JH)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNmYzYzY5M