Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Stoprocentní byly pouze svítkovské Hvězdy

08.10. 2017 20:58

PARDUBICE – O víkendu pokračovaly boje hokejbalistů. Extraligové Pardubice prohrály doma až po samostatných nájezdech, obě svá utkání prohrála i prvoligová Přelouč. Svítkovské Hvězdy naproti tomu naplno bodovaly!


Extraliga: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC Plzeň 0:1ss. Střely na branku 31:20. Vyloučení 4:6. Rozhodčí: Škrobák, Popelka. PARDUBICE: Stárek (Třináctý) – A. Bucek, Kosina, Krejčí, Mokříž, Novotný, Turyna – Březina, Česák, Förstl, Kunc, Moravec, Staněk, Turčáni, Urban, Urbanec, Veselík, Vlasák, Zajíček. Trenér: Jiří Mašík.

„Přesto, že jsme v utkání byli lepším soupeřem, odcházíme nakonec poraženi. Přestříleli jsme sice Plzeň 31:20, ale co je nám to platné, když nedáme gól… Kromě gólové impotence ale nemám hráčům co vytknout. Oproti minulém utkání na Kladně, které se nám hrubě nepovedlo, to byl nyní z naší strany velký herní rozdíl. V koncovce ovšem, jako by nám scházel klid, možná některé kluky svazuje nervozita. Špatné bylo, že jsme nedokázali skórovat ani při penaltách. Proměňování šancí je v současné době asi náš největší problém,“ zhodnotil utkání trenér Autosklářů jiří Mašík.

1. liga: SK Jihlava — HC Jestřábi Přelouč 6:1 (3:0, 0:0, 3:1). Branka Přelouče: Svoboda. „Jihlava byla lepší snad ve všem. Utekl nám začátek, brzy jsme prohrávali o tři branky a domácí si to již zkušeně pohlídali,“ řekl našemu týdeníku gólman Jestřábů Petr Brykner.

HBC Prachatice – HC Jestřábi Přelouč 2:1 (0:0, 1:1, 1:0). Branka Přelouče: Čapek. „Bylo to vyrovnané utkání, s domácími jsme drželi krok a jen nedisciplinovanost v závěrečné třetině nás připravila o body,“ řekl rozladěný Petr Brykner.

HBK Bulldogs Brno — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1:2 (1:1, 0:1, 0:0). Branky Svítkova: Večerník, V. Novotný. „Doslova jsme vybojovali utkání na takovém celkem zvláštním asfaltovém povrchu, který ale dělal problémy oběma týmům,“ uvedl po utkání manažer A týmu svítkovských Hvězd Martin Černický.

SK Kelti 2008 - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4:5 (1:2, 1:2, 2:1). Branky Svítkova: Hrnčíř, V. Novotný, Večerník, Kohoutek, Bureš. „Zápas měl jednoznační průběh, ale my jsem si ho v závěru zbytečně zkomplikovali. Nakonec jsme rádi za těsné vítězství,“ zhodnotil utkání Martin Černický. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNDcxOGVh