Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Svítkovský hokejbal před novou sezonou

20.08. 2017 17:10

Svítkovský hokejbal před novou sezonou PARDUBICE – Prvoligový hokejbalový A tým mužů Svítkov Stars povede trenérské duo Petr Hofman, Tomáš Pelcman. O kondici se bude starat Jindřich Petruška, manažerem týmu je Martin Černický a vedoucí Anna Almaši. Zápasy se budou hrát převážně v neděli. Kromě nového názvu soutěže – pouze „1. liga“, má druhá nejvyšší soutěž i nižší počet účastníků - dvanáct. Z těch vzdálenostně nejbližších odpadly Chlumec nad Cidlinou a Česká Třebová, novou destinací budou naopak Prachatice. Soutěž startuje o druhém záříjovém víkendu.


Nesmí se ovšem zapomínat ani na svítkovský B tým. Ten si opět zahraje 2. ligu, tedy třetí nejvyšší soutěž. O chod týmu se bude starat bratrské duo Dominika a Davida Mlatečkových. Soutěž je desetičlenná a hracími dny budou převážně soboty. Nejvzdálenějšími destinacemi budou Svitavy, Žamberk nebo Opočno. Béčko ovšem například čeká i prestižní derby s B týmem polabinské Alfy.

Svítkovské ženy povede i nadále trenérská dvojice Martin Bláha, Lukáš Uhlíř, vedoucí týmu je Petra Outratová. Tým pokračuje souběžně ve dvou soutěžích, které jsou obě hrány turnajovým způsobem. Trojkový Východočeský přebor je jedinou soutěží, která se hraje v jednom kalendářním roce a naše hráčky mají ten letošní dobře rozehraný a útočí na primát. Celostátní pětková soutěž byla přejmenována na Ligu žen a bude mít všech osm stejných účastníků, jako loni. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyOGRiZ