Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Úspěchy mladých atletů Hvězdy

15.10. 2017 20:22

VARAŽDÍN - Tři zástupci atletického oddílu Hvězda Pardubice se v minulých dnech představili na Mezistátním utkání žactva v chorvatském Varaždínu.


Konkurenty jim byli kromě domácích závodníků ještě atleti z Maďarska, Slovinska a Slovenska. „Všichni si vedli velmi dobře a dosáhli pěkných výsledků. Jan Doležálek obsadil skvělé třetí místo v hodu kladivem za výkon 61,29 m a k tomu přidal i sedmou příčku ve vrhu koulí, když své náčiní poslal do vzdálenosti 14,05 metrů. Mimo bodování se představil ještě v hodu diskem, jeho nejlepší pokus měřil 46,95 m. Velmi dobře si vedl i David Ryba (Šmíd), který v hodu diskem obsadil výkonem 47,82 m třetí místo. V kategorii žákyň se představila kladivářka Barbora Željazková, která předvedla pokus dlouhý 39,85 m a obsadila tak pěknou šestou pozici,“ uvedla pro náš týdeník místopředsedkyně spolku Hvězda Pardubice Jana Kárníková.

Kromě výše zmíněných jednotlivců se další atletické naděje z Pardubic představily na MČR družstev v Ostravě. Z obou juniorských týmů Hvězdy si lépe vedly juniorky, které vybojovaly páté místo, junioři skončili sedmí. (saf) 

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyOTVkM