Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

V oslabené sestavě, přesto vítězně

18.11. 2018 16:42

KARVINÁ – Ve čtrnáctém kole nejvyšší hokejbalové soutěže se pardubičtí Autoskláři představili v Karviné. A přesto, že byli v dost okleštěné sestavě, dokázali na hřišti desátého celku tabulky zvítězit. Třemi kanadskými body se blýskli Förstl a Česák. První výhru v dresu Pardubic si připsal jihlavský gólman Humlíček, který v rámci střídavých startů může chytat jak první ligu za svůj mateřský klub, tak nejvyšší soutěž právě za Autoskláře.


14. kolo: HbK Karviná – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:6 (2:2, 0:2, 1:2). Branky a nahrávky: 4. Pala (Pacas, Pilch), 14. Pilch (Farský, Pala), 45. J. Rosůlek (L. Rosůlek) – 5. Förstl, 14. L. Moravec, 25. Förstl (Česák, Březina), 26. L. Moravec (Kubeš, Š. Moravec), 37. Česák (Förstl, Vlasák), 43. Česák (Březina). PARDUBICE: Humlíček (Bitnar) – Vlasák, Kvapil, Krejčí, Zajíček, Turyna – Česák, Förstl, Březina, Š. Moravec, Kubeš, L. Moravec.
Polabinští Autoskláři se v sobotu na severu Moravy představili pouze s jedenácti hráči v poli, navíc se zcela novým gólmanem. „Do Karviné jelo jen jedenáct hráčů a dva gólmani. A jelikož právě na brankářském postu máme problémy, angažovali jsme v rámci střídavých startů sedmadvacetiletého Tomáše Humlíčka z Jihlavy. V brance dostal ihned příležitost a nevedl si špatně. Protože jsme byli v silně okleštěné sestavě, chtěli jsme hrát spíše defenzivně. Jenže to byl trochu problém oproti naší běžné hře, moc se nám to nedařilo a Karviná nás přehrávala. Od druhé třetiny jsme se tedy vrátili k naší útočně laděné taktice a ta nám vyšla. Kluci to zvládli i v oslabené sestavě a my jsme pochopitelně rádi za tři body,“ řekl našemu Týdeníku trenér Pardubic Jiří Mašík. Pardubicím patří momentálně čtvrtá příčka v tabulce nejvyšší hokejbalové soutěže. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyNzdlYWM