Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

V pondělí budou na Hronovické vyhlášeni nejúspěšnější sportovci

27.01. 2019 17:34

PARDUBICE – Právě dnes se v KD Hronovická uskuteční tradiční vyhlášení nejúspěšnějších sportovců za loňský rok. Od 18 hodin tak odstartuje již 21. ročník této prestižní akce.


Nominovat jednotlivé sportovce k posouzení jejich úspěchů bylo možné do poloviny prosince. Základní podmínkou pro nominaci bylo členství navrhovaného jednotlivce či kolektivu ve sportovní organizaci (spolku) zabývajícím se sportovními aktivitami, jehož sídlo je na území pardubického regionu (okresu). Stejně jako v minulých letech, bude i nyní vyhlášeno několik kategorií: Jednotlivci: dorost (junioři), dospělí, zdravotně postižení, trenéři, cvičitelé, síň slávy (mimořádné zásluhy o tělovýchovu a sport v kategorii sportovec, trenér/cvičitel a funkcionář). Kolektivy: dorost (junioři), dospělí. Kromě výše uvedených kategorií budou oceněny i mimořádné výkony v kategorii žactva, dorostu (juniorů) a dospělých (seniorů).
Přestože zmíněná anketa vyhlašuje nejúspěšnější sportovce bez udání pořadí, jakýmsi pomyslným králem se loni stal vítěz Zlaté přilby Václav Milík. Ten tak navíc svůj prestižní post obhájil. Vítězem byl totiž sympatický plochodrážník vyhlášen i v předloňském roce. Za svoji „Hvězdu“ si Milíka zvolili fanoušci a obdivovatelé sportu. Na druhém místě pak loni skončil sjezdař na divoké vodě Ondřej Rolenc a pomyslný bronz bral basketbalista pardubické Beksy Viktor Půlpán. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMWI0ZjB