Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Vrátit stát zodpovědným občanům

Z tiskové konference hnutí Starostové a Nezávislí. Zleva na snímku starosta obce Vraclav Oldřich Koblížek, starostka Řečan nad Labem Michaela Matoušková, zastupitel města Pardubic Jiří Hájek a zcela vpravo Starosta Chrudimi Petr Řezníček. FOTO: J. Mach
25.08. 2017 15:08

PARDUBICE - Osmatřicetiletá starostka Řečan nad Labem Michaela Matoušková vede kandidátku hnutí Starostové a Nezávislí v Pardubickém kraji v podzimních volbách do poslanecké sněmovny. Mezi kandidáty lze najít i členy SNK Evropští demokraté a také zástupce hnutí Nestraníci.


„Vnímáme podporu členů a příznivců Starostů a nezávislých, což nás přesvědčuje o smysluplnosti být alternativou pro voliče, kteří uznávají obranu osobních svobod, demokratický způsob vládnutí a přiblížení rozhodování co nejblíže lidem. Naši kandidáti dobře znají názory a poznatky lidí, které jsou promítnuty do našeho volebního programu. Ten oslovuje lidi, kteří se chtějí podílet na rozhodování o veřejných záležitostech a mít vliv na to, jak bude vypadat jejich život. Chceme vrátit stát zodpovědným občanům,“ uvedla Michaela Matoušková. Na listině má uvedené hnutí 18 kandidátů. Vedle Matouškové jsou na předních místech starosta Vraclavi Oldřich Koblížek, pardubický zastupitel Jiří Hájek či starosta Chrudimi Petr Řezníček. (zrm)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyMzBkYj