Týdeník Pernštejn

Pernštejn media, s.r.o., Palackého třída 250, 530 33 Pardubice
Adresa redakce: Palackého třída 250, 530 33 Pardubice

Ztráta dvoubrankového vedení se napodruhé vymstila

04.11. 2018 20:36

PARDUBICE – Hokejbaloví Autoskláři se na svém víkendovém tripu představili nejprve v sobotu na půdě beznadějně posledního Rakovníku, aby pak včera sehráli zápas na hřišti KOVO Praha. V obou případech v úvodu Pardubice vedly o dvě branky…


HBC Rakovník – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:8 (2:2, 0:3, 0:3). Branky a nahrávky Pardubic: 3. Česák (Staněk), 4. Förstl (Krejčí), 26. Filip (Förstl, Vlasák), 27. Š. Moravec (Kubeš, L. Moravec), 29. Š. Moravec (Zajíček, Kubeš), 35. Filip (Vlasák), 39. Filip (Česák), 41. Zajíček (Turyna). Nejen Filipův hattrick rozhodl o tom, že všechny body putují do Polabin. „Vyhráli jsme sice jasně, ale jednoduché to nebylo. Vedli jsme o dvě branky, ale laxní hrou jsme dovolili domácím srovnat. Teprve poté, co jsme si některé věci vyříkali o přestávce v kabině, jsme opět začali hrát naši hru a zaslouženě zvítězili,“ řekl k u tkání trenér Pardubic Jiří Mašík.
TJ KOVO Praha – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:2 (0:2, 2:0, 1:0). Branky Pardubic: Česák, L. Moravec. Pardubice: Stárek (Dvořáček) – Filip, Krejčí, Zajíček, Hálek, A. Bucek, Turyna – Förstl, Vlasák, Česák, L. Moravec, Kubeš, Š. Moravec, Březina, v. Moravec, Emmer. „Začali jsme stejně, jako v Rakovníku. Vedli jsme 2:0, ale pak jsme zase polevili. Nešlo nám to, nehráli jsme týmově. Byl to takový zápas „blbec“. Domácí šli za vítězstvím víc a to se jim vyplatilo. Nám se naopak nepodařilo to, co v sobotu, kde jsme nakonec vyhráli i přesto, že jsme ztratili dvoubrankové vedení z úvodu…,“ řekl našemu Týdeníku trenér polabinských Autosklářů Jiří Mašík. (saf)

PARTNEŘI

Pardubický Pivovar a.s.
enteria a.s.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
KVIS Pardubice a.s.
Marhold A.s.
TOP CENTRUM - Jaroslav Novák
LABETA, a.s.
Falcon security, s.r.o.
MD logistika, a.s.
Danup
Veko Bystré s.r.o.

INZERCE

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Pardubický Porter - odvaha chtít víc

Napište nám vaše dotazy či poznámkyZTBmOW