Tři body ze Slovácka

Fotbal - 10. 02. 2024

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Od 14. minuty utkání 20. kola základní části Fortuna:ligy vedli fotbalisté Pardubic nad Slováckem 1:0. Gólu docílil hlavou Zlatohlávek po předchozí pěkné akci dvojice Daněk – Chlumecký. Týmu trenéra Svědíka se až do samého závěru nepodařilo brankáře Pardubic Kinského překonat, tím více zamrzelo, když Cicilia v 89. minutě přece jen vyrovnal. Ty dva bodíky by mohly hodně chybět... S remízou se ovšem hosté nespokojili a po přečíslení korunoval úspěch Pardubic v 91. minutě Hlavatý. Skvělý vstup do jarní části sezony kalí jen červená karta, kterou obdržel v 67. minutě Mareš.

1. FC Slovácko – FK Pardubice 1:2 (0:1) Přihlíželo 4720 diváků. (ro) Foto: MILAN KŘIČEK (Na archivním snímku střelec první pardubické branky Tomáš Zlatohlávek)

Podrobný referát včetně sestavy přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.